Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Podgrzewane lusterka


Rekomendowane odpowiedzi

tak myślałem, ale jak to zamontować w to plastikowe, okrągłe mocowanie lusterka... pociąć matę i nie będzie działać. Może ktoś przerabiał? .... pewnie nie i skończy sie na kupnie podgrzewanych i tyle :roll:

ale może można wymienić same wkładki

a co z podłaczeniem jak nie mam podgrzewania?, trzeba ciągnąć kable :cry: i robić podłączenie pod tylną szybę ... zadanie dla elektryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przyszly rok mysle do mojej Buni podgrzewane lusterka dobry bajer jest cosik takiego do e36 M40 92 rok 318i <bmw> ?????????????

Z tego co wiem, to do każdej E36 możesz założyć podgrzewane lusterka - i nie ważny jest silnik tylko rocznik i rodzaj nadwozia. Inne mocowania mają Coupe, a sedany i touringi mają identyczne. Co do Cabrio i Compact nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przyszly rok mysle do mojej Buni podgrzewane lusterka dobry bajer jest cosik takiego do e36 M40 92 rok 318i <bmw> ?????????????

Z tego co wiem, to do każdej E36 możesz założyć podgrzewane lusterka - i nie ważny jest silnik tylko rocznik i rodzaj nadwozia. Inne mocowania mają Coupe, a sedany i touringi mają identyczne. Co do Cabrio i Compact nie wiem...

Cabrio to to samo co coupe ;p

Ja z tego co wyczytalem mam grzane , czyli mam elektryke ale najwyrazniej sie wypalily bo juz nie grzeja, ciekawe po ile na allegro stoja, bo jak szukalem to takie dziwne mialy oisy, trudno bylo zrozumiec czy to grzane i do jakiej wersji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK CI NIE GRZEJA TO WLACZ OGRZEWANIE TYLNEJ SZYBY I POWINNO BYC OKI JA TEZ O TYM NIE WIEDZIALEM AZ Z FORUM NIE SKORZYSTALEM :mrgreen: <bmw_2> <bmw_1>

W E36 grzeja po wlaczeniu silnika.... niby , wszyscy tak mowia, nie ma nic wspolnego z tylnia szyba, ale sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanie lusterek w e-36 jest jak sie włączy grzanie tylnej szyby.a który to bezpiecznik nr,od grzania lusterek?,przeglądałem wszystkie i sa ok,wiec nie wiem co jest?

Prosze przeczytac sobie instrukcje a nie ludzi w blad wprowadzac. Dzialaja od pozycji 2 w stacyjce samoczynnie.

A jak dzialaja Ci dopiero jak szybe zalaczysz to znaczy ze pan szczepan dorabial instalacje.

45f610bfcc2f2535.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...