Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Lakierowanie e-21


syndrom

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też noszę się z zamariem zaszprejowania całego auta (E 36) Z tego co się orientowałem, to około 2 tys. zł za malowanie auta (z demontażem wszystkich części), jeśli sam kupię materiał...

Za jeden element we wrocku wołają ok. 300 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja placilem 230zl u swietnego lakiernika i tylko i wylacznie u niego bede malowac ale to po znajomosci rodzinnej rowniez blacharka ....

Takze wszystko zalezy na kogo trafisz i gdzie trafisz ...

Przewaznie musisz liczyc 280zl za elementa

za cala E30 dobry lakiernik krzyknie 3tys lakier metalic oczywiscie , za e21 okolo 2tys 2,5tys bym liczyl ... Oczywiscie mowie o prawdziwych lakiernikach z komorami itd nie mowie o lakierniku ze stodoly bo taki to moze Ci wezmie 1500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poszukuje również lakiernika i cena za pomalowanie całego samochodu zaczynała się od 2500 zł, przy czym auto miało zostać dostarczone rozebrane. Dodatkowo w twoim przypadku kolor, czarny połysk, jest bardzo trudno położyć idealnie, więc cena prawdopodobnie jeszcze wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli ktos jest zainteresowany malowaniem całego pojazdu zapraszam do mnie na PRIV, czas wykonania usługi ok1-1,5tyg. , sami rozbieramy auto i sami je składamy , ceny wraz z naszym materiałem lakierniczym (farba,papiery szpachla itd. czyli wszystko co potrzebne do wykonania laierowania pojazu) cena ta sama przy akrylu i metaliku!

CENA ustalana indywidualnie do kazdego autka wacha sie w granicach 2000-2500 tys.zł. zalerznie od stanu autka,tzn, czy jest duzo szpachlowania czy mało (rdza itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja tez chciałem polakierować kilka zeczy i powiem ze ceny sa kosmiczne najlepiej miec jakiegos znajomego co sie zna na zeczy i duzo nie weźmie kwestia to dobre przygotowanie do lakierowania bo cena 3000zł za całosc to przesada kolega lakierował cała e30 z lakierem mu wyszło 1600 to jest rozsądna cena :)PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...