Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


GPS/NAVI


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie polecic jakiegos gps-a typu tomtom czy cos, ostatnio czytalem jakas recezje urzadzenia firmy Mapamap i jest niby najlepsza mapa polski do gps-a jaka wyszla. Ma ktos juz jakies doswiadczenia z takimi zabawkami bo przymiezam sie w przyszlosci do kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedu jeżeli chcesz mieć nawigację w aucie to ja osobiścię radzę ci kupić pocketa z procesorem min. 400 + odbiornik GPS.

Na pocekta możesz wgrać automapę , tomtoma, marcopolo, destinator, Mobile Route 66.

Wchodząc zakup tomtom 910 wiążesz się z jednym oprogramowaniem.

Cena pocketa + odbiornik = 1400 zł

Co ważne w każdym kraju możesz używać alternatywnych programów nawigacyjnych. Oczywiście warto zaopatrzyć się w kartę co najmniej 1GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe . napewno bardziej poreczne ale jak to w samochodzie, nic nie dicac chyba ze na kierownice to zalorzyc :twisted:

Szwedu jeżeli chcesz mieć nawigację w aucie to ja osobiścię radzę ci kupić pocketa z procesorem min. 400 + odbiornik GPS.

Na pocekta możesz wgrać automapę , tomtoma, marcopolo, destinator, Mobile Route 66.

Wchodząc zakup tomtom 910 wiążesz się z jednym oprogramowaniem.

Cena pocketa + odbiornik = 1400 zł - mapy gratis od olejusa.

Co ważne w każdym kraju możesz używać alternatywnych programów nawigacyjnych. Oczywiście warto zaopatrzyć się w kartę co najmniej 1GB.

kuszaca propozycja ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co mi inne oprogramowanie skoro w mojej navi mam wszystko co potrzeba a aktualizacje map i wszystkiego są za free tylko musze sobie dokupic tcma i pelny wypas a poza tym mam glosowe wybieranie adresow i telefonow mape z fotoradarami bez kombinacji zadnych wpinam tylko do laptopa i wszystko sie samo robi tylko musze cos wymyslic zeby filmy odtwarzala :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co mi inne oprogramowanie skoro w mojej navi mam wszystko co potrzeba a aktualizacje map i wszystkiego są za free tylko musze sobie dokupic tcma i pelny wypas a poza tym mam glosowe wybieranie adresow i telefonow mape z fotoradarami bez kombinacji zadnych wpinam tylko do laptopa i wszystko sie samo robi tylko musze cos wymyslic zeby filmy odtwarzala

Cały widz polega na tym, że w każdym systemie znajdziesz wszystko co potrzeba, ale żaden system nie jest doskonały stąd powstają alternatywne systemy regionalne nawigacji. Pierwszy lepszy przypadek to np. zakopane lub tereny górskie szwajcari czy austri. Mając pocketa możesz przed wyjazdem dobrać odpowiednie oprogramowanie z kaazy czy z edonkeya oczywiście należy siedziec w tym temacie aby wiedziec co i jak.

Dodatkowo na pockecie odtwarzasz sobie filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM TOMA TEZ WSADZE DO KIESZENI BO MAM TAKA W KURTCE NA GOGLE NARCIARSKIE :mrgreen: A Z TYM DOGRYWANIEM TO NIE POTRZEBUJE WYMIENIAC CZY COS W TYM STYLU BO MAM 20GB PAMIECI PO AKTUALIZACJACH NA DZIENDOBRY POZOSTALO MI 15GB WIEC CHYBA TE MAPY SA CIAGLE AKTUALIZOWANE DZISIAJ ZNOWU MI COS ZAKTUALIZOWALO :mrgreen: <bmw_2>

[ Dodano: 19 Grudzień 06, 22:42 ]

I MAM LADNY POKROWIEC I OD CHUUUU AKCESORII :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią to i łopatę do kieszeni zmieści haha :D:D:D

Wracając jeszcze do samej nawigacji. Warto zadać sobie pytanie gdzie ona ma służyć (POLSKA , EUROPA , WSCHÓD).

Na wschód proponuje C-eMap dla PDA lub laptop.

POLSKA - automapa - PDA , lamptop.

Europa - tomtom - PDA, NOKIA, TOMTOM.

[ Dodano: 9 Lipiec 07, 09:31 ]

Wyszła już fajna wersja map do mk1 w zwyż (wersje CD) firmy Navteq - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...