Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


-=Tablice klubowe=-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Są różne sposoby identyfikacji klubowej wśród klubowiczów/forumowiczów.

Niektórzy mają naklejki na tylnej szybie, a inni naklejki na na klapie/pod światłami z tyłu.

No ale nie wszyscy (chodzi o mnie :mrgreen: - ale mam nadzieję, że nie tylko) chcą tak ingerować w estetykę swojego auta. Były kiedyś rozmowy o naklejkach/koszulkach/flagach, ale jakoś wszystko "poumierało".

Niedowno sprezentowaliśmy znajomemu koszulkę z wymyślonymi hasełkami itd. wyszło bardzo niedrogo - ok 15 zeta razem z zakupem koszulki.

Oczywiście nie chodzi mi o koszulki z logo klubowym - ale o tablice rejestracyjne.

http://moto.allegro.pl/item149249720_ramka_ramki_z_twoim_napisem_pelen_kolor_upominek.html

Znalazłem coś takiego i ciekaw jestem jak nasz ZARZĄD KLUBU (łubudubu uklon_bmw )

zapatrywałby się na taką propozycję. pytanie_bmw

Projekcik jakiś by się wystrugało - powiedzmy adres stronki z logo klubowym i nickiem każdego klubowicza. Czyli :

www.maxbimmer.pl / logo / bazylfox

To oczywiście tylko moja propozycja - ale bardzo chętnie widziałbym coś takiego na swojej bumci. Czekam na odzew. <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ramki które wozimy na autach zostały zrobione, przegłosowane i zaakceptowane przez klubowiczy i zarząd.

Więc ten styl, napis i czcionka została zaakceptowana i dostał je każdy klubowicz.

Czy dostaną je róznież przyjeciele klubu/forum o tym musz zadecydować klubowicze.

Jendak nazwa nie jest zastrzeżona i możecie zrobic sobie co chcecie i w jakich kolorach chcecie.

Ale myślę również że przyjeliśmy jeden projekt naklejki/ramki aby być w jeden sposób identyfikowanym

Jaki sens jest w tym że każdy bedzie miał coś innego ?

Nie mówię że pomysł jest zły, można przedstawić projekt nowej ramki, koszulki, naklejki

wszystko jest do obgadania...

pozdro

ps.

prosze moda o przeniesienie tematu do komentarze/sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ramki które wozimy na autach zostały zrobione, przegłosowane i zaakceptowane przez klubowiczy i zarząd.

Więc ten styl, napis i czcionka została zaakceptowana i dostał je każdy klubowicz.

Czy dostaną je róznież przyjeciele klubu/forum o tym musz zadecydować klubowicze

...Hmmm może i rzeczywiście macie takie tablice - ale jeśli są chętni - to czy naprawdę nie można zrobić też czegoś dla forumowiczów/przyjaciół klubu (łubudubu :mrgreen: ) ??

Może rzeczywiście nazwa klubu nie powinna znaleźć się na naszych autach (nie jesteśmy przecież klubowiczami) - ale logo forum już chyba tak :wink:

Zarząd (łubudubu :mrgreen: ) powinien być wdzięczny, że chcemy się z klubem identyfikować. Nie zrozumcie mnie źle - ale zamiast reklamówki autohausu od niemca lub smutnej "zwykłej" czarnej ramki, chciałbym mieć coś "maxbimmerowego".

Na szybko w paint'cie zrobiłem taki projekcik (patrz poniżej)

Nie mówię, że wszyscy zaraz mają sobie robić coś takiego, bo sam mogę sobie w firmie wyplotować/wydrukować. <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Bazylfox

- tego jpg-a chcesz dac na ramkę :?: raczej słaby pomysł za wzgledu na wielkość ramki,

- każdy kto chce może dostać naklejki www. maxbimmer .pl w dwóch rozmiarach do naklejenia gdzie sam sobie życzy (będą na następnym spocie ) :D

myslę że ten sposób identyfikacji z forum jest dobry,

- ale myslę że ramki też będą :roll:

........... być rozpoznawalny wśród ziomków i pokazywać reszcie świata że istniejemy <bmw>

uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw My również chcemy bmw_beer

JA MOGE NAKLEJKI ZROBIC I KOSZULKI TE POD REJESTRACJE .......... WYCHYLAL SIE NIE BEDE :twisted: <bmw_1>

wiemy, oki dzięki za propozycję, porozmawiamy przy najbliższej okazji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- tego jpg-a chcesz dac na ramkę raczej słaby pomysł za wzgledu na wielkość ramki,

Jak to napisałem to był tylko efekt 5-minutowej zabawy w paincie, a nie gotowy efekt końcowy. Chodziło o sam fakt i propozycję...

- każdy kto chce może dostać naklejki www. maxbimmer .pl w dwóch rozmiarach do naklejenia gdzie sam sobie życzy (będą na następnym spocie)

Dlatego właśnie zacząłem wątek, żeby był odzew <bmw_3> Bardzo mnie cieszy, że są takie naklejki - ale żadnej info o tym nie wiedziałem/słyszałem/czytałem. W takim razie z nieciepliwością czekam na następnego spota (jak zwykle zresztą) :mrgreen:

No i thx za reakcję bmw_beer <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...