Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


panowie mam pytanie bardzo warzne dla mnie


Rekomendowane odpowiedzi

dostałem na stan maszyne od firmy turbo disel 550 konny silnik z tego co sie dowiedzialem od goscia z serwisu ma zalozone przeplywomierze paliwowe, wchodzoncy i wychodzoncy a z tego co sie orjentuje tam gdzie ta maszyna zostala jest bardzo duzo zlodzieji ja przyjechalem do domu na swieta a maszyna tam jest :) a teraz konkrety chodzi mi o to.

Czy mozna jakos oszukac te przepływomierze zeby nadrobic paliwa jak tam zginie z baku,

powiem tak ze nie widac ich na wierzchu podoblo sa gdzies zamontowane w srodku jakies elektroniczne , jest komputer przy tej maszynie ale nie mam laptopa zeby sie potpiac z orogramowaniem i moj problem polega na tym czy da sie to jakos obejsc zeby ta maszyne oszukac a zeby nie wyszly braki i jakie jest prawdopodobienstwo omylki w procentach chyba jakies jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopakowi chyba chodzi o to że ma na stanie w firmie jakąś tam maszynę z pełnymi bakami ropy i tą ropę mu podpieprzą a później będzie musiał się z niej rozliczyć i jak się nie będzie3 zgadzało to będzie wpier.......l, ale dla wszystkich.....

I z tego co rozumiem odnośnie oszukiwania przepływki to kolega chyba chciałby żeby maszyna jakiś czas popracowała na powietrzu, żeby wykonała zadaną pracę a nie spaliła/spaliła dużo mnie diesla.

To se ne da Pane....... Jak robi to musi spalić, nie oszukasz, możesz ewentualnie coś tam pokombinować żeby zmniejszyć pobó paliwka ale to raczej w dłuższej perspektywie czasu by Ci się wyrównało.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumialem z chodzby tego powodu iz tu sie rozmawia u autach a nie o ''maszynach'' na dodatek w dziale mechanika... , mowiac maszyna mialem na mysli jakas m-ke czy jakie inne diabelskie narzedzie.. ilus set konne itd. No i jakies pomyslu z oszukiwaniem przeplywki mi sie wydaly jakies dziwne wiec nie kumalem totalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gość chyba jeżdzi ciężarówką najlepiej odczep nadmiar od przepływomierza i puść pezpośrednio do baku i jżdzij na małym gazie wtedy przepływomierz pokarze że paliwo zostało zurzyte a w rzeczewistości dórza jego część wraca do zbiornika omijając przepływomierz wiem że to niewiele ale zawsze coś .Albo koło do góry na lewarku i jazda dóży bieg mały gaz akilometry lecą można też odkręcić półłoś pozdrowionka powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...