Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie potrzebuje waszych porad, co zrobić - oddać do blacharza lakiernika czy szukać magika od wyciągania wgnieceń??

Jestem jutro umowiony w pewnym zakładzie blacharsko lakierniczym na malowanie maski i robienie tego dachu, tylko niewiem czy oni mi tam szpachlu nie nawalą i będzie lipa.

Pomocy bo pilne

Edytowane przez Flashback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był mój cholerny błąd że nie domknąłem jej na tą pierwszą blokade, a tylko położyłem delikatnie. Zdjąłem już podsufitke ale na moje oko ciężko to będzie wypchać, bo akurat to są wgniecenia bardziej przy szybie , a w tym miejscu od środka jest podwójna blacha i ciężko będzie cokolwiek tam wsadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze nie jest ciekawie, ale magicy od wyciagania wgniecen mogliby cos pomoc. Ja bym na dzien dobry do nich uderzyl. Lakiernik jakis ogarniety czy garazowy? Moze tak sie skonczyc, ze szpachlu nawali ;/ nie mam pojecia jak inaczej moglby to zrobic, sam mam wgniotke na bagazniku i boje sie robic bo za pol roku szpachel popeka jak nawala..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miernik ma? Jak nie wyciagna nic tylka walna 3mm szpachlu to czujnik wylapie.. A wtedy Ty... Powinienes zaczac sie martwic ;/ bo tak gruby szpachel dlugo nie przetrwa.. Ale ponoc maja teraz jakies nowe mieszanki i sa trwalsze, anizeli szpachel. Jakas tam zywica z czyms i ponoc to daje rade.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest zrobiony. Maska pomalowana, dach był widać klepany od środka bo widać ślady. Mam kolejny kłopot, wczoraj kilka razy zamykałem i otwierałem maske bo chciałem ją wyregulować i w końcu tak zamknąłem że nie moge jej teraz otworzyć, trzyma lewy zamek, albo linke zerwałem albo coś z tym uchwytem do otwierania jest nie tak, na dodatek wsadziłem nie potrzebnie nerki i nie mogę się teraz dostać do środka, także znowu jest lipa. Coś ostatnio mam pecha, bo wszystko mi się psuje, nie tylko samochód :(

Edytowane przez Flashback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...