Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Instalacja gazowa 2 gen. wyjecie silniczka krokowego + blos


donkol

Rekomendowane odpowiedzi

1 Witam chcialem sie zapytac jakiego typu filtr stozkowy kupic jak auto mam na gaz bo podobno nie wszystkie filtry stozkowe pasuja do gazu?

2 Czy filtr stozkowy daje mocy ? czy to tylko kit ? stozek musze zamontowac bo inaczej blosa nie wsadze.

3 Gdzie kupic najtaniej stozek we wrocku?

4 Jak gas bedzie chodzic bez silniczka krokowego, gadalem z typkiem gazownikiem i powiedzial abym wywalik s. krokowy i wstawil srube ( chyba z regulacja ) to bedzie bez krokowego podobno lepiej chodzi?

5 Czy komputer ( lo gas ) nie jest jakos podlaczony z silnikiem krokowym jak go wymontuje to co na to komputer ?? chyba komputer jest odpowiedzialny za podawanie gazu?

6 Jak najlepiej regulowac gaz na analize spalin i srubka czy przez komputer i gdzie we wrocalawiu reguluja lo gas ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do Radwanic do Eko-Alma co prawda zajmuja sie instalacjami BRC ale wydaje

mi sie ze najlepsi fachowcy w miescie i bez problemu to wyregulują , wkoncu szkolą

instalatorów gazu :wink:

Natomiast co do stożka to zdania są podzielone ale ja tam przeciwskazan nie widze

mam w VW T4 Multivan 2,5 benzyna załozony stozek bo inaczej sie filtr nie miescił i zbiera

sie elegancko zadnego zamulania ze o strzałach w dolot nie wspomne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw ze stozkiem chodzi o wiele lepiej,nie ma roznicy jaki stozek gaz to tez paliwo,jezeli wywalisz silnik krokowy od gazu i wstawisz srobke zaoszczedzisz ze 2l gazu na 100km,jak wymontujesz silniczek to nic sie nie stanie tyle ze na przeglad musi byc 8) ja tak mam wiec mowie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...