Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Niechcą wypłacić odszkodowania --- potrzebna POMOC !!!


BMW_Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadek w skrócie:

Jechałem na zielonym drogą z pierwszeństwem i wyjechał mi facet z prawej podporządkowanej na czerwonym -- odbiłem w prawo ale i tak go uderzyłem.

Stwierdzili że to nie sa uszkodzenia z opisywanej kolizji. Policji i świadków nie było.

TU Generali.

Najpierw obliczyli/ustalili (zaniżoną oczywiście -- lecz ta kwota mnie całkowicie satysfakcjonuje) wartość "wraku/pozostałości" i szacowany koszt naprawy z częściami,

a potem dostałem list że jednak nic nie dostane.

Kupiłem wszystkie części blacharskie/atrapy od jednego gościa który rozkładał nie rejestrowane w polsce auto (to była mega okazja--auto było jeszcze na lawecie prosto z niemiec) i dał mi prawie 50% upustu, miesiąc przed wypadkiem kupiłem 4 nowe lampy oryg. Hella -- dwie już nie istnieją ale już kupiłem nowe, także kierunkowskazy -- ale wszystko po wielkiej znajomości i cenach czasem niższych niż w hurcie -- dlatego faktur na to nie mam a lakiernik i blacharz będą wszystko robić na lewo u siebie w zakładze pracy -- bo normalnie nie miałbym kasy na "legalne zlecenie naprawy i części z fakturami" -- wtedy pewnie musiałbym zapłacić za naprawę całą wyliczoną przez TU kwotę --> myślałem że sprawa jest prosta i się nie zabezpieczyłem w żaden sposób a tu nagle taki numer.

Auto moje i już zezłomowane sprawcy oglądał, opisał i fotografował agent TU Generali.

Sądzę że gdyby mataczył sprawca (mówi że wszystko potwierdził) to dostał bym to jako uzasadnienie od TU.

Chyba lepiej będzie jak powołam jeszcze swojego/PZMot biegłego przed naprawą auta.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...