Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


NA JAKI KOLOR LAKIEROWAC BMW E30 COUPE ? :)


rifresz

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zmiana koloru odbyła się na zasadzie usunięcia z auta koloru zielonego. Potem był wypryskany substancją antykorozyjną i pamiętam , że 2 dni trzeba było czekać aż będzie całkiem suchy. Następnie położona kontrolka - obejrzałem auto bo połowa auta miała kolor schwarzII a połowa schwarz mercedesa (bez metaliku). Wybrałem kolor BMW bo bardziej się świecił ale nie był tak ciemny jak mercedesa. Potem kontrolka była lekko zmatowiona i położone 3 warstwy klaru. Po 3 dniach był montaż auta. W sumie trwało to wszystko miesiąc. Za pół roku czyli w kwietniu mam jechać na polerkę i ściągnięcie teflonu który mnie już zaczyna wkurzać bo auto jest non toper tłuste i wydaje się mokre. Nawet myjnia nie pomaga ale tak mówił sam lakiernik , że tylko maszynowo uda mi się go ściągnąć. Teflon ma mi pomóc przy zimowej soli (jeszcze chyba długo do zimy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze

mam pytanie

[ Dodano: 8 Styczeń 07, 21:32 ]

jaką średnicę ma rura wydechowa przy 1 tłumiku w bmw e30 z motorem 1.8 (m10)?? czy wie ktoś .??

[ Dodano: 8 Styczeń 07, 21:36 ]

<bmw_1>

[ Dodano: 8 Styczeń 07, 21:37 ]

no co jest nikt nie wie ?? :? powoli się zawodzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie najladniejsza czern jaka widzialem zaprezentuj fote swojego auta w tym kolorku :)

ZNALAZLEM WYMARZONA WISNIE :)

Czyz nie sliczna? Ma w sobie cos ten kolorek tylko jak wyglada na coupe pytanie_bmw

Zaczynam ryczec jak widze takie fele!! moje mrzenie , wie ktos gdzie takie kupic w polsce ? bo ja znalazlem tlyko na ebay.de w cenie 950Euro,, co dla mnie jest za duza kwota jakies propozycje prosze! :D

fotki nie wczytalo ale jak ktos zainteresowany niech da na sama gore i wypowiedz rifresza :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...