Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jak to jest z tym OC???????


BMWE

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Help uklon_bmw

Wiem że od 22 maja 2003r weszły nowe przepisy dotyczące OC.

Wiadomo iż kiedy kupuje się samochód to OC przechodzi na nabywce i wrazie skończenia sie OC lub podczs jego trwania mamy prwo przejść do innego ubezpieczyciela ale wypowiadając umowe OC która mamy zawartą w danym czasie. I tak zrobiłem! Kupiłem samochód dostałem wraz z nim OC ale ponieważ nie chciałem kontynuować OC w ALLIANZ wypowiedziłem im umowe i na t6ym się skończyło...

Do dziś.... kiedy po pół roku przyszło pismo ponaglające o zapłate OC którego według nich nie wypowiedziłem... Naszczęście mam papiery a oni mają burdel więc wyjaśnie im że umowa została wypowiedzina alee......

ww Wrześniu 2003 roku kupiłem samochód w którym nie pamiętam czy wypowiedziłem umowę OC sprzedającego... samochód sprzedałem jakiś rok później....

I mam pytanie????? pytanie_bmw pytanie_bmw

Do ilu miesiecy maja prawo mnie poinformować od np. braku wypowiedzenie bo nie wyobrażam sobie faktu iż po 3 latach przychodzi pismo nakazujące zapłacic mi OC za 3 lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

musisz zrezygnować z ubezpieczenia nawet dzień przed końcem ale jak sie spóżnisz to musisz płacić.pozdro.sam sie tak wj....łem

[ Dodano: 18 Styczeń 07, 18:32 ]

chodzi mi odate wiesz na ubezpieczeniu nP: masz ubezpieczenie do 16 stycznia.to musisz je najpóżniej wypowiedzieć do 16 bo 17 bedzie juz zapózno i mają prawo ciebie dalej wykasować. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...