Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


New-York >>> Seattles 4560 km


Gniewek89

Rekomendowane odpowiedzi

KLIK

Kozacka relacja , wybrać się w taką podróż jakąś konkretną Bawarką :roll: :wink: :mg: :prosze:

styl też niczego sobie , fajnie tak zrobić autko 8) polewka jest a nastepnie bez zadnych szkod mozna powrocic do stanu poprzednego 8)

<bmw_1> <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajne fajne :) tylko dziwia mnie te zaklejone rejestracje, czy tam nietrzeba miec rejestracjy czy jak??

rejestracje chyba zdejmowali do zdjec bo na fotach w plenerze widac rejerke

A co do kleju to chyba az takiej tragedi nie bylo bo to chyba paiereowa tasma byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde tomski ja bym tak nieryzykowal :/ juz bym wolal byc 1 dzien pozniej ale bezpieczniej :) chociarz za kierownica BMW nieda sie zmeczyc i wogule spac sie niechce :P:P hehehe ja swoim BMW jade niecale 600km do polski i czesto nawet postoju nierobie bo nawet mi sie niechce :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle wyzwanie.Szkoda ze ja nie robilem zdjec jak jechalem do polski.Po prostu chcialem byc jak najszybciej w domu. Szkocja do wroclaw =2044 km=27h (wlaczajac korki i prom)= paczka red bull i termos kawy=zero snu.

A jak w PL z wyprzedzaniem :?: Bo problem chyba jest gdy przymierzajac sie musisz cala polowa wyjechac zeby wogle cos zaczac widziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w PL z wyprzedzaniem Bo problem chyba jest gdy przymierzajac sie musisz cala polowa wyjechac zeby wogle cos zaczac widziec

Dziewczyna siedziala obok i mowila "mozesz", "teraz", "teraz ale szybko" :mrgreen:

Widze ufasz swojej kobiecie bezgranicznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wroclaw =2044 km=27h (wlaczajac korki i prom)= paczka red bull i termos kawy=zero snu.

to taki normalny czas raczej się nie spieszyłeś :)

Wakefield-Wrocław ok. 1800km - 26h łacznie z promem,ok 2h snu.

Split-Wrocław ok. 1300km - 13h,stojąć troche w korkach na autosradzie :wink:

a ostatnio:

Wrocław - San Martin(miasto za Madrytem) 2854km w 25 godzin :mrgreen: tyle,ze jechaliśmy na 3kierowców.

Wracaliśmy 27godzin, bo każdy osobno, 3h snu w niemczech.

A jak w PL z wyprzedzaniem Bo problem chyba jest gdy przymierzajac sie musisz cala polowa wyjechac zeby wogle cos zaczac widziec

W dzień tylko możesz liczyć na pasazera bo musisz wychylić się całym autem. W nocy pół biedy bo widać światła i sam mozesz ocenić, ogólnie nie ma tragedii, autem RHD da się jezdizć na codzień, nie ma problemów, przyzwyczajasz się i jezdzisz jak normalnym autem.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz sa rozne czynniki raz sie ma lepsza droge -( czytaj bez baranow jadacych prawym pasem) ,kamery "internetowe" na drodze itd itd. Ale fajnie bylo sie tak przejechac,cos zobaczyc.Ubowewam jak juz mowilem ze nie moglem zatrzymac sie w tych miejscach na dluzej niz czas wypalenia papierosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...