Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czesc -> Alpina,M


Headhunter

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie a potem zobaczysz jego tyl i tyle w tym temacie....M power to jest to co tygryski lubia najbardziej. niestety sa cholernie drogie w zakupie np;E36 320i 24V 150kmzadbana koszt 12tys. a M power w tej samej budzie koszt 32tys. moc 286km po 97' 321km roznica w mocy okolo 100%.noi w utrzymaniu to trzeba miec gruby portfel np;amorek przod lewy 1000zl org. ale zapie..... okrutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

dzieki za informacje

ale w nich sa tylko informacje o tym co moze bema zrobic jak ma to M lub Alpina

mi chodzi o to co dokladnie one oznaczaja, czym dokladnie jest M power, skad sie te nazwy wziely , itd

czy mozna poza np. ruszaniem na swiatlach czy czytaniu tylu auta w jakis inny sposob rozpoznac ze okreslona bema jest M lub Alpina

i o co chodzi z tymi "podrobkami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)

Po pierwsze M Power a Alpina to dwie rozne rzeczy...

BMW o o znaczeniu ///M to topowe wersje!

Odznaczały się nieprzeciętnymi osiągami, prowadzeniem, silnikiem, hamulcami itd.

A Alpina to Tuner BMW, ale nie fabryczny :!:

To firma tuningowa specjalizujaca sie w modyfikacjach (glownie mechanicznych) tej marki... Sa tez inne firmy godne polecenia, jak: Hartge, AC Schnitzer,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)

Po pierwsze M Power a Alpina to dwie rozne rzeczy...

BMW o o znaczeniu ///M to topowe wersje!

Odznaczały się nieprzeciętnymi osiągami, prowadzeniem, silnikiem, hamulcami itd.

A Alpina to Tuner BMW, ale nie fabryczny :!:

To firma tuningowa specjalizujaca sie w modyfikacjach (glownie mechanicznych) tej marki... Sa tez inne firmy godne polecenia, jak: Hartge, AC Schnitzer,

Dokładnie tak jak pisze ENZO.

Wersja M jest fabrycznym autem made by BMW, a Alpina to tuner, jeden z wielu.

Rozpoznawanie kto jest kto ?? Bardzo proste jeśli możesz zajrzeć pod maskę :mrgreen: patrząc na ulicy możesz się jedynie sugerować zderzakami, progami, felgami itd.. ale to wszystko nawet ja (E36 316i) również mogę sobie założyć 8)

Tak więc rozwiązanie jest proste "pop da hood" i wiesz wszystko. <bmw_1>

Przykład M-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

dzieki za informacje

ale w nich sa tylko informacje o tym co moze bema zrobic jak ma to M lub Alpina

mi chodzi o to co dokladnie one oznaczaja, czym dokladnie jest M power, skad sie te nazwy wziely , itd

czy mozna poza np. ruszaniem na swiatlach czy czytaniu tylu auta w jakis inny sposob rozpoznac ze okreslona bema jest M lub Alpina

i o co chodzi z tymi "podrobkami"

Z tego co sie orientuję to M Power prowadzi firma MK Motorsport, Alpina też jest tunerem ale nie fabrycznym, to taki wiesz, odpowiednik jak w Mercedesie AMG i Brabus...

A propos, pare a może i parenaście latek temu widziałem LIVE BMW 850 CSI ze stajni MK Motorsport 550 KM...zakochałem sie...Teraz tęsknię za nią jak za Angelina Jolie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

850-tki to rzeczywiście rzadkie i niewątpliwie piękne autka. Swego czasu koło mojej poprzedniej roboty stała taka czerwona... Aż żal za serce chwytał jak się tam marnowała... czerwoniutka była. Teraz stoi tam nowe 5 <bmw_1> chociaż nie wiem czy bym zamienił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

850-tki to rzeczywiście rzadkie i niewątpliwie piękne autka. Swego czasu koło mojej poprzedniej roboty stała taka czerwona... Aż żal za serce chwytał jak się tam marnowała... czerwoniutka była. Teraz stoi tam nowe 5 <bmw_1> chociaż nie wiem czy bym zamienił :mrgreen:

No no..wiem chyba o jakiej mówisz, poszerzona w stylu ferrarki F40 testarossa :D

jakbym miał takie możliwości jak mój koleżka co to kupił sobie M powerka E46 2001 rok to bym optował za ostatnim wypustem 850-ki :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

dzieki za informacje

ale w nich sa tylko informacje o tym co moze bema zrobic jak ma to M lub Alpina

mi chodzi o to co dokladnie one oznaczaja, czym dokladnie jest M power, skad sie te nazwy wziely , itd

czy mozna poza np. ruszaniem na swiatlach czy czytaniu tylu auta w jakis inny sposob rozpoznac ze okreslona bema jest M lub Alpina

i o co chodzi z tymi "podrobkami"

Z tego co sie orientuję to M Power prowadzi firma MK Motorsport, Alpina też jest tunerem ale nie fabrycznym, to taki wiesz, odpowiednik jak w Mercedesie AMG i Brabus...

A propos, pare a może i parenaście latek temu widziałem LIVE BMW 850 CSI ze stajni MK Motorsport 550 KM...zakochałem sie...Teraz tęsknię za nią jak za Angelina Jolie :D

zle sie orientujesz M Power to po prostu usportowione BMW dokaldnie M Gmbh, a Mk Motorsport to po prostu tuner BMW tak jak np. Alpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...