Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Inspekcja czasowa e46


napier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem ze skasowaniem inspekcji czasowej ( ikona zegarka na wyswietlaczu) w mojej e46. Na internecie pełno jest porad i filmów aczkolwiek żadna z porad nie znalazła zastosowania u mnie w aucie. Dodam że po wejściu do testów przez lewy przycisk i później przytrzymaniu go- nie pojawia się RESET. Podobny problem miałem przy olejowej inspekcji i wtedy udało się wykasować poprzez zwarcie pinów ale co zrobić w tej chwili ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja normalnie dzisiaj kasowałem, i kilometry i datę w czasowej, naciśnij lewy przycisk, przekręć kluczyk w położenie 1sze pokaże się test nr 1 nie puszczaj przycisku pojawi się reset trzymaj dalej ok 5s zacznie reset mrugać puść i wciśnij , skasują ci się km i pokażą nowe km do następnej nie wiem jak u Ciebie ja mam na 15000 potem naciśnij jeszcze raz przez 5sek zacznie mrugać czasowa i naciśnij znów lewy na liczniku, u mnie przeskoczyło z 11 13 , na 6 14, czyli ustawione mam na 7mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj kasowałem(ręcznie) oilservice i wyskoczyło mi na 25000 --nie za dużo ???

a ten mały zegareczek kiedy się pokazuje?????

chodzi ci o kasowanie?
potem naciśnij jeszcze raz przez 5sek zacznie mrugać czasowa i naciśnij znów lewy na liczniku, u mnie przeskoczyło z 11 13 , na 6 14, czyli ustawione mam na 7mies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja normalnie dzisiaj kasowałem, i kilometry i datę w czasowej, naciśnij lewy przycisk, przekręć kluczyk w położenie 1sze pokaże się test nr 1 nie puszczaj przycisku pojawi się reset trzymaj dalej ok 5s zacznie reset mrugać puść i wciśnij , skasują ci się km i pokażą nowe km do następnej nie wiem jak u Ciebie ja mam na 15000 potem naciśnij jeszcze raz przez 5sek zacznie mrugać czasowa i naciśnij znów lewy na liczniku, u mnie przeskoczyło z 11 13 , na 6 14, czyli ustawione mam na 7mies

Mi nie wyświetla się RESET jak przytrzymam dłużej ...wyświetla się test 1 i nic więcej sie nie zmienia nawet trzymając 30 sekund. Olejową inspekcję kasowałem zwierając piny pod machą.

A z tego co czytałem na necie to "zegarek" oznacza termin wymiany płynu hamulcowego i jest ustawiany na jakąś konkretną datę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem nie wiem, może jak przejeździsz czas i nie skasujesz inspekcji to się pokaże, ja teraz 1raz czasówkę kasowałem, a wcześniej go nie widziałem może dlatego, że nigdy nie przejechałem bez wymiany oleju i kasacji serwisu więcej niż 13000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...