Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW E46 | M-PAKIET | COUPE | 330CI


kapec

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie przenieść ten temat tutaj ponieważ chcę aby przynajmniej na tym forum nikt nie wpadł na pomysł na dzwonienie w sprawie tej kaszany a tym bardziej jeżdżenia za nią... Zapytasz dlaczego? Już tłumaczę:

full opcja

To jeszcze raz co z tej full opcji ma? szyberdach? grzane stołki? roleta tylnej szyby? nagłośnienie HiFi nie mówiąc o HK? a może chodzi o to że ma wytartą kiere M-Tech wyglądającą na 300tys km? A może ma czujnik deszczu lub zmierzchu? Nie tego też nie ma... Na całe szczęście ma PDC, Navi 16:9 i M-Tech ale to nie oznacza full opcji tylko dodatkowo wyposażony samochód.

xenon,

Nie napisałeś że dokładany, a co za tym idzie nie było go fabrycznie w wyposażeniu. Jak znam życie to nie ma czujników do autopoziomowania, co za tym idzie jest to rzeźba...

18"piękne czarne felgi
Zapomniałeś dodać że nie są oryginalne, tylko włoska lub co gorsza chińska podróbka.

No i dopełnieniem tej "perełki", tej pięknej BUMY (jak ją nazwałeś) są te boczne migacze z wiejskim znaczkiem M. No musze se takie pierdalnąć do mojej bety. Od razu +28 do respektu na mieście...

A już tak na koniec, to mam pytanie. Jak mocno walona była z przodu?

Pozdrawiam ciebie i twojego szwagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam dajciu chlopakowi spokoj :) moze dla niego to pelna wersja,wiele takich ogloszen,jak ktos ogarnia temat to bedzie wiedzial o co kaman...felgi tez nie pisal ze ori wiec moze i sa piekne :P ogloszenie jak ogloszenie , cena czyni cuda takze moze ktos sie skusi happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, jeśli ktoś opisuje w ten sposób BMW na forum (i tu uwaga) miłośników tej marki, to musi się liczyć z taką odpowiedzią.

I racja w wielu przypdkach CCC jest jednym z głównych argumentów zakupu konkretnej fury ale doświadczenie wielu osób nie tylko z tego forum, pokazuje że niska cena zakupu nie zawsze oznacza okazję, a najczęściej studnie bez dna.

Gdyby jeszcze kolega napisał otwarcie że jest to albo tamto do zrobienia, to i tamto było zrobione, to nic bym się nie odezwał. Niestety kolega pieje na temat tego samochodu same pochwały nawet nie wiedząc że w tym samym momencie przednie błotniki ulegają biodegradacji. Na zewnątrz jeszcze tego nie widać ale "ruda" już nad tym pracuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz co z tej full opcji ma? szyberdach? grzane stołki? roleta tylnej szyby? nagłośnienie HiFi nie mówiąc o HK? a może chodzi o to że ma wytartą kiere M-Tech wyglądającą na 300tys km? A może ma czujnik deszczu lub zmierzchu? Nie tego też nie ma... Na całe szczęście ma PDC, Navi 16:9 i M-Tech ale to nie oznacza full opcji tylko dodatkowo wyposażony samochód.

Chętnie odpowiem na głupie pytania, tak, posiada grzane stołki, elektryczne fotele w każdej płaszczyźnie, nagłośnienie HK, przebieg jest w granicach 300tys, a nie jak wasze parchy, kupuja diesla z mysla ze ma nalatane 180tys.

xenon,

Najwidoczniej nie masz pojecia, xenon był w wyposazeniu, i posiada autopoziomowanie i spryski- nic dokladane

Zapomniałeś dodać że nie są oryginalne, tylko włoska lub co gorsza chińska podróbka.

Jak byś miał pojecie to powinieneś wiedzieć ze nie oryginalne felgi włoskie czy chińskie czy inne maja dwa rozstawy śrub? Mam zrobić zdjęcie, nabitych numerow na feldze? no bez jaj.... Po drugie po stanie dróg w naszej okolicy felgi powinny byc prostowane co sezon...

No i dopełnieniem tej "perełki", tej pięknej BUMY (jak ją nazwałeś) są te boczne migacze z wiejskim znaczkiem M. No muszę se takie pierdalnąć do mojej bety. Od razu +28 do respektu na mieście...

******lisz jak nie wiem, auto takie kupił i takie sprzedaje, wiec co Ci do tego? Napisał ze dołożył znaczek M nad kierunkiem?

Gdyby jeszcze kolega napisał otwarcie że jest to albo tamto do zrobienia, to i tamto było zrobione, to nic bym się nie odezwał. Niestety kolega pieje na temat tego samochodu same pochwały nawet nie wiedząc że w tym samym momencie przednie błotniki ulegają biodegradacji. Na zewnątrz jeszcze tego nie widać ale "ruda" już nad tym pracuje...

Napisałem tutaj ogłoszenie na szybko, w aucie była zrobiona z tego co wiem to tylko pompa paliwa i bieżąca eksploatacja, jestem tylko pośrednikiem, wiec zejdź ze mnie, doceniam ze ktoś mi powiedział ze do full opcji mu wiele brakuje, doceniam, ale widzę ze klubowicz lubi szydzić z innych, a nie wytłumaczyć, skoro jesteś takim za***istym miłośnikiem marki bmw, to chwała Ci za to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziwie 5oul, ze poswieciles czas aby przeniesc temat i jeszcze nasmarowac takiego posta ;) Dla mnie ogloszenie nie spelniajace regulaminu jest nic niewarte. Wkoncu ktos poswieca czas aby ogarniac bajzel po innych, pisze regulamin a i tak efektow brak.

Kapec maxbimmer to nie jest portal aukcyjny jak allegro, tablica itd. Wstawiamy ogloszenia z dokladnym opisem i zdjeciami nikt tu bubli niechce sobie sprzedawac. Osobiscie jak zobaczylem twoj temat to jedyne co mi przyszlo do glowy to koeljny handlarz sprzedajacy "full wypas beemke" bez opisu vin'u itd.

Dlatego jedyna osoba do ktorej mozesz miec pretensje to ty. No offense tylko krotkie wyjasnienie z mojej strony.

P.S

Jak byś miał pojecie to powinieneś wiedzieć ze nie oryginalne felgi włoskie czy chińskie czy inne maja dwa rozstawy śrub?

To mnie akurat zaciekawilo. Chcesz przez to powiedziec, ze wszystkie felgi majace jeden rozstaw srub to oryginaly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziwie 5oul, ze poswieciles czas aby przeniesc temat i jeszcze nasmarowac takiego posta

Jak już poświęciłem trochę mojego cennego czasu to poświęcę go jeszcze chwilę zanim zamknę ten temat i tą bezpłodną polemikę.

Po pierwsze primo:

tak, posiada grzane stołki,

Chyba jak sobie ognisko pod nimi napalisz.

tak, elektryczne fotele w każdej płaszczyźnie,

to akurat możliwe, nie widać na zdjęciach a w pierwszym poście to takim super wyposażeniu nie wspominasz...

nagłośnienie HK

Co to jest nagłośnienie HK według Ciebie? Wiesz że jeśli jest nagłośnienie Harman Kardon to na głośnikach wysokotonowych jest napis "Harman Kardon"? Nie wspominając o głośniku średniotonowym, którego w tych drzwiach najzwyczajniej brak. A no i w konsoli środkowej jest taki ładny przycisk z głośnikiem i zieloną diodą... ale po co ja Ci to mówię przecież ja się nie znam...

przebieg jest w granicach 300tys, a nie jak wasze parchy, kupuja diesla z mysla ze ma nalatane 180tys.

uuuu po tym zdaniu widzę że mam doczynienia z prawdziwym fachowcem i znawcą tematu...

Najwidoczniej nie masz pojecia, xenon był w wyposazeniu, i posiada autopoziomowanie i spryski- nic dokladane

Jeśli tak jest to po co moduł świateł z regulacją poziomowania? Jeśli jest fabrycznie montowany to tego pokrętła tam nie ma.

Jak byś miał pojecie to powinieneś wiedzieć ze nie oryginalne felgi włoskie czy chińskie czy inne maja dwa rozstawy śrub?
Chłopie toś mi teraz newsa sprzedał... całe życie się człowiek uczy i głupi umiera, co nie? :bag:
******lisz jak nie wiem, auto takie kupił i takie sprzedaje, wiec co Ci do tego? Napisał ze dołożył znaczek M nad kierunkiem?

aa to już inna sprawa... jeśli wypolerujesz kupę to dalej to będzie kupa. Jak twój szwagier kupił sobie takiego tjuninga to nie nazywaj go teraz wypasem i full opcją...

Napisałem tutaj ogłoszenie na szybko, jestem tylko pośrednikiem, wiec zejdź ze mnie, doceniam ze ktoś mi powiedział ze do full opcji mu wiele brakuje, doceniam,

No i pomalutku zbliżamy się już do końca tej farsy. Do tego momentu nie miałem nic do Ciebie... Wystarczyło żebyś powiedział coś w stylu: sorka, nie wiedziałem, już się poprawiam. Przemoderowałbym twój temat znów do odpowiedniego działu, ba nawet poprawił tak żeby nie wyleciał do kosza. No ale nie, musiałeś wypisać powyższe dyrdymały, prawda?

ale widzę ze klubowicz lubi szydzić z innych

Z nikogo nie szydziłem, ale sam tego chcesz... Z Twoich wypowiedzi wnioskuję że twoja wiedza na temat motoryzacji nie wspominając o BMW jest żadna. Co nam udowodniłeś swoimi wpisami szczególnie ostatnim postem. Stąd wnioskuję jak to mówi mój Tata że: "w du.pie byłeś, gów.no widziałeś".

Przemoderowałem ten post do tego działu dlatego że na tym forum pojawiają się osoby które nie mają tak wiele wiedzy na temat e46 co ja. Popatrzą na Twoje ogłoszenie i uwierzą na słowo że to przecież okazja roku i muszą kupić akurat ten samochód. Później przyjeżdżają do mnie lub innych kolegów z forum a my poświęcamy im swój cenny czas aby doprowadzić takie fury do dobrego stanu. Oni ładują całe tony kasy a i tak na końcu się okazuje że trzeba samochód sprzedać bo nie warto już nawet złotówki w niego wkładać bo nie doprowadzi się go do stanu jaki opisałeś (czy tam twój szwagier) w ogłoszeniu.

Ale żeby było sprawiedliwie to podaj nam 7 ostatnich znaków VIN tego samochodu. Specjalnie dla Ciebie rozkoduje i zobaczymy co tak naprawdę w tym samochodzie jest z wyposażenia.

A tym czasem, na pohybel!

Edytowane przez 5oul
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie odpowiem na głupie pytania, tak, posiada grzane stołki, elektryczne fotele w każdej płaszczyźnie, nagłośnienie HK, przebieg jest w granicach 300tys, a nie jak wasze parchy, kupuja diesla z mysla ze ma nalatane 180tys.
I z tego miejsca Ci napiszę, że to i tak dobrze, że Klubowicz nie pogonił tego ogłoszenia na Śmietnik, gdzie jego miejsce:bag: co do wypasu , to tak szczerze Wrzucił byś vin rozkminiony i wszystko jasne bez domysłów, a tak to ludzie sobie mogą snuć jakieś teorie, czemu Xenon dokładany, była bita? A może spalony był środek i moduł świateł dołożony tanim kosztem ze zwykłych świateł , nagłośnienia HK też tam nie widzę, nie widać też sterowania taboretów, nie widać przebiegu itp. A na temat Naszych parchów się nie wypowiadaj bo ich pewnie nawet nie widziałeślolol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już poświęciłem trochę mojego cennego czasu to poświęcę go jeszcze chwilę zanim zamknę ten temat i tą bezpłodną polemikę.

Po pierwsze primo:

Chyba jak sobie ognisko pod nimi napalisz.

to akurat możliwe, nie widać na zdjęciach a w pierwszym poście to takim super wyposażeniu nie wspominasz...

Co to jest nagłośnienie HK według Ciebie? Wiesz że jeśli jest nagłośnienie Harman Kardon to na głośnikach wysokotonowych jest napis "Harman Kardon"? Nie wspominając o głośniku średniotonowym, którego w tych drzwiach najzwyczajniej brak. A no i w konsoli środkowej jest taki ładny przycisk z głośnikiem i zieloną diodą... ale po co ja Ci to mówię przecież ja się nie znam...

uuuu po tym zdaniu widzę że mam doczynienia z prawdziwym fachowcem i znawcą tematu...

Jeśli tak jest to po co moduł świateł z regulacją poziomowania? Jeśli jest fabrycznie montowany to tego pokrętła tam nie ma.

Chłopie toś mi teraz newsa sprzedał... całe życie się człowiek uczy i głupi umiera, co nie? :bag:

aa to już inna sprawa... jeśli wypolerujesz kupę to dalej to będzie kupa. Jak twój szwagier kupił sobie takiego tjuninga to nie nazywaj go teraz wypasem i full opcją...

No i pomalutku zbliżamy się już do końca tej farsy. Do tego momentu nie miałem nic do Ciebie... Wystarczyło żebyś powiedział coś w stylu: sorka, nie wiedziałem, już się poprawiam. Przemoderowałbym twój temat znów do odpowiedniego działu, ba nawet poprawił tak żeby nie wyleciał do kosza. No ale nie, musiałeś wypisać powyższe dyrdymały, prawda?

Z nikogo nie szydziłem, ale sam tego chcesz... Z Twoich wypowiedzi wnioskuję że twoja wiedza na temat motoryzacji nie wspominając o BMW jest żadna. Co nam udowodniłeś swoimi wpisami szczególnie ostatnim postem. Stąd wnioskuję jak to mówi mój Tata że: "w du.pie byłeś, gów.no widziałeś".

Przemoderowałem ten post do tego działu dlatego że na tym forum pojawiają się osoby które nie mają tak wiele wiedzy na temat e46 co ja. Popatrzą na Twoje ogłoszenie i uwierzą na słowo że to przecież okazja roku i muszą kupić akurat ten samochód. Później przyjeżdżają do mnie lub innych kolegów z forum a my poświęcamy im swój cenny czas aby doprowadzić takie fury do dobrego stanu. Oni ładują całe tony kasy a i tak na końcu się okazuje że trzeba samochód sprzedać bo nie warto już nawet złotówki w niego wkładać bo nie doprowadzi się go do stanu jaki opisałeś (czy tam twój szwagier) w ogłoszeniu.

Ale żeby było sprawiedliwie to podaj nam 7 ostatnich znaków VIN tego samochodu. Specjalnie dla Ciebie rozkoduje i zobaczymy co tak naprawdę w tym samochodzie jest z wyposażenia.

A tym czasem, na pohybel!

:lol: no i poszła fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ a jak dasz vina ,to ja ci nawet za frytki sprawdzę historię serwisową...bmw_1:-P:wink: ] może lepiej nie bo jeszcze się okaże że ma ze 180tys nalatane(jak te nasze parchy diesle), a kolega coś pisał o 300tysiach:p

Edytowane przez BASTARS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...