Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Gdzie kupic bmw?


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Taks ie sklada, ze chyba w najblizszym czasie (no moze troche dalszym), bede musial zmienic samochod. Powodem, jest tyo ze mam szanse na dobra prace, ale musze miec samochod czterodrzwiowy i przede wszystkim nie obnizony :( . No coz taka specyfikacja polskich drog.

No i tak sobie mysle, ze najchetniej widzialbym sie w BMW e30 320. Jak sadzicie czy jest szansa na znalezienie tego modelu w sstanie niemal idelanym :wink: ?

Gdzie najlepiej rozpoczac poszukiwania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o tanie auta to w Hiszpani. Troche daleko ale warto. Dobrze wyposazone mają

i jeśli chodzi o E34 i E30 to tanio, bo juz nowsze typu E39 to juz maja wysokie ceny.

No i zostaje Anglia ale przekładke trzebaby robić. Mój ojciec mieszka w Leeds i tam są

naprawde tanie autka. Przykładzik: E30 2.5 1989r. SKÓRA,ELEKTRYKA, PAKIET

M TECHNIC na felgach 16", lekko obniżona za 150funtów. Czyli warto przywieźć sobie taką

i zrobić przekładke. Mam taką auto giełde z LEEDS sprzed 2tyg wiec moge na bierząco

informowac jakie ceny jakich autek. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o tanie auta to w Hiszpani. Troche daleko ale warto. Dobrze wyposazone mają

i jeśli chodzi o E34 i E30 to tanio, bo juz nowsze typu E39 to juz maja wysokie ceny.

No i zostaje Anglia ale przekładke trzebaby robić. Mój ojciec mieszka w Leeds i tam są

naprawde tanie autka. Przykładzik: E30 2.5 1989r. SKÓRA,ELEKTRYKA, PAKIET

M TECHNIC na felgach 16", lekko obniżona za 150funtów. Czyli warto przywieźć sobie taką

i zrobić przekładke. Mam taką auto giełde z LEEDS sprzed 2tyg wiec moge na bierząco

informowac jakie ceny jakich autek. Pozdro.

A cena przekladki jaka jest (okolo) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zalezy jak tanio sobie załatwisz części :wink:

Trzeba elementy wnetrza, kokpit, boczki drzwi, kierownica i zegary zostają :mrgreen:

przedewszystkim głownym elementem jest maglownica, czyli przekładnia kierownicza 8)

oraz przednie lampy bo anglicy jeżdżą pod prąd i u nas prawa lampa swieci na pobocze a tam lewa. Czyli koszt przekładki z robocizną mi gośc powiedział ok. 2000zł z jego częściami. Ale można przecież z jakiejs rozbitej np. w tył wziąć cześci mysle ze za grosze.Wiec chyba warto przytargać stamtąd, bo jak napisałem 150f chociaż to była okazja czyli jakieś liczmy 1000zl auto +2000 przekładka + 1500zł za opłaty Powinieneś zamknąc sie spokojnie w 5000zł za piekne E30 na skórach 2.5 8) juz na Polskich blachach pod domkiem. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Hszpanie to jest całkiem nieźle, samochody są dosyć tanie choć bez rewelacji np. 528 z 98r. na pełnym wyposarzeniu za 9000euro. z tym że w hiszpanii prawie każde auto jest po stłuczce. Ale zawiecha w stanie idealnym i ani śladu rdzy nawet na bardzo starych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...