Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


INPA usb


przemal

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek widzę, że obcykany jesteś w tym diagnozowaniu, kumpel ma do opla fajny kit. Wsadza do gniazda diagnostycznego specjalna kostkę diagnostyczną- interfejs czy co to tam jest i na telefonie z systemem android może odczytać błędy, skasować je itp. Czy do e36 też jest możliwość zakupienia takiego zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi właśnie przyszedł dokładnie ten interfejs, ale powiem, że na płycie nie dali instalki INPy..., w ogóle szło to do mnie póltora tyg przez firmę kurierską... szkoda gadać, jak poradzę sobię z jakąś konkretną instalką inpy bo narazie trafiam na szroty to odrazu testuję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocywiście programik od Ciebie Grzesiek działa :) Natomiast mam problem z samym interfejsem, po podłączeniu do kompa sam znalazł sobie sterowniki z neta, i wyświetlił się komunikat że wszystko jest ok, urządzenie gotowe do pracy, chciałem zainstalować sterowniki jakie dostałem, ale jest tam od cholery różnych sterowników, plików itd... A nawet po podłączeniu interfejsu zaznaczyłem żeby wyszukał i zainstalował sterowniki z płyty, nie znalazł ich. Dlatego samoczynnie pobrał sam sterowniki z sieci.

Po przełączeniu Twoim programem na interfejs OBD i podłączeniu interfejsu do auta wywala taki błąd:

7044fe3f10456eaam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie zrobiłeś co należy... prawym przyciskiem na mój komputer - właściwości - menadżer urządzeń i tam odnajdujesz usb serial port... zmieniasz na com1

zadzwoń do mnie to Ci wytłumacze co i jak albo zrobię to zdalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro to ogarniemy zdalnie,.

Dlatego nie lubie kabli obd usb bo czesto sprawiaja problemy, nieraz trzeba kilka razy podlanczac zanim inpa zaskoczy, robie nowego feja, obd na rs232 z realnym wykrywaniem baterii i zaplonu, mysle ze bedzie idealny do kodowania i programowania e90, e60 itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem już kilka różnych czynności i dalej jest lipa... Teraz zainstalowałem nowego ncs-a ,, NCS Expertentool ''

Mam problem z utworzeniem prufilu ponieważ jest tylko jeden, oczywiście hasło ,,repxet'' nie pasuje, potrzebny mi pakiet profili które wrzuce do pliku PFL. Ma ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...