Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Policja w E30 !?


Gość nibiru

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś: skrzyżowanie Dawida z Gajową: z naprzeciwka jedzie ciemno-bordowe E30 kombi, skręca na Gajową, wjeżdża na chodnik, parkuje i z przodu wysiadają dwaj policjanci (ubrani na czarno w kamizelkach).

O co chodzi-czyżby mundurowi przesiedli się na jedyną słuszna markę <bmw> ??

Prawdę powiedziawszy troszki mnie to zdziwiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat z tajniakami to cienka faza.ja mialem kiedys przygode z bordowym GOLFEM IV .choc nie chodzilo o lamanie przepisow drogowych raczej dragowych.kiepska akcja kolesia zawineli lipa na maxa .a wogole to w drogowce rozne gabloty biegaja mam gdzies spisane marki aut i numery rejstracyjne.jak ktos chce to poszukam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ostatnio wracalem z trasy z MUNNERSTAD sprinterem. to mnie taka E60 TOURING w dieslu zatrzymali w tunelu bo nie mialem prawego oka. ale spoko chlopaki wymienilem zarowke i mnie puscili .gorsze przygody sa z ZOLLami jak tylko wyczaja polaka w nocy zara sciagaja na rendgen a ze ja woze warzywa zawsze czegos szukaja to sa frajerzy mysla ze kazdy polak to zlodziej i kombinator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mieli karki? :D

No akurat nie mieli...ale kurde: pierwszy raz w życiu widziałem jak policjanci bujali się <bmw> <bmw_1>

mogles schowac swoja bunie i wyzwac ich od dresiarzy :lol:

[ Dodano: 16 Styczeń 07, 23:09 ]

umnie takimi policja jezdzi i sie nieczaji :) wkoncu to bawaria :D:D:D

wiecie ze napis "polizei" na jedne drzwi w polsce kosztuje 720 zł

odrazu mowie ze nie mozna zamówic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak muszą gdzies podjechać i nei rzucać się w oczy to jeżdzą takimi autami.

oprócz tego granatowa AstraII 1.8,dużo VW Vento, Mondeo mk2 granatowy sedan z przyciemnionymi szybami, czarnymi alu ze srebrnymi rantami heh.

Słyszałem o Golfach 2, a tera zjeszcze E30.

Trzeba uważać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gdańsku specjalnie podpuszczają.maja zbajerowane fury i oczywiście ciemne szyby.lata tu takich pare. np: beka :D espero tjuning pełna wioska ale ludzie daja sie nabrać.pozdro

[ Dodano: 18 Styczeń 07, 18:36 ]

można ich poznać po antenach

[ Dodano: 18 Styczeń 07, 18:36 ]

chyba z 19 ich mają na dachach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze nabytki we wro to Skoda Octavia RS niezly pocisk oczywiscie

inkoguto :lol: a z takich szybszych autek w zupełnosci wystarczajacych na miasto

to są Ople Corsa 1.4 albo 1.6 w kazdym razie z tymi najmocniejszymi silnikami .

Co do uzywania innych aut to kazdy policjant z jakiejkolwiek formacji ma prawo do

uzywania prywantego auta podczas służby oczywiscie otrzymuje wyrównanie za paliwo oraz

ekwiwalent pienieżny za udostepnienie wlasnego samochodu , tak wiec czasem mozna sie

zdziwic z jakiego auta wysiada policja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakieś dwa tygodnie temu próbowali Mondeem podjechać.

Dwóch tajników, jakichś takich wielkich,ubrani na czarno, żadnych czapek, pałek nic mondeo zupełnie niepozorne. Ruszyłem ze skrzyżowania dosyć ostro, ale tylko na jedynce i trochę dwójki do 60km/h to skubańcy na zderzaku siedzieli, takżę trochę kucy musiało to mondeo mieć.

Jedynie po czym pomyślałem że mogą być policmajstry to dziwne światełko, wyglądające jak odblask na tylnej stronie lusterka wewnętrznego czyli widac je było z przodu.

Także trzeba uważać, osobiście wszelkie oktavie, mondea mam na nie baczną uwagę.

Na corsę czy golfa dwa pewnie bym się naciął.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...