Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[S] Rowerek stacjonarny magnetyczny - SPRZEDANY


Pirooz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam na sprzedaż rowerek magnetyczny Sapphire Smart. Kupiłem kiedyś z postanowieniem poprawy swojej sylwetki ale nic z tego nie wyszło :lol:

Obecnie rowerek robi za wieszak i się kurzy.

Chętnie oddam go w dobre ręce. Kupiłem go jakiś rok temu za ~250-280 zł, teraz chętnie oddam za 150 zł do negocjacji.

Pod tym adresem macie zdjęcie jak wygląda i jaka jest jego specyfikacja. Mam dokładnie taki sam - srebrno-czerwony.

[ATTACH=CONFIG]27960[/ATTACH]

Rower magnetyczny Sapphire Smart (srebrno-czerwony) - SPORT-SHOP.pl

Najchętniej oddałbym go komuś, kto odbierze osobiście bo nie chce mi się go pakować ;) Rowerek jest dobry. Zaraz po kupnie musiał jechać do producenta i był naprawiany na gwarancji - posypał się mechanizm i został wymieniony na nowy.

Ogólnie jest fajny bo mierzy tętno, dystans, spalone kalorie i inne. Spisywał się mi się wzorowo przez jakieś 4-5 miesięcy.

Edytowane przez Pirooz
Sprzedane
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, szczerze powiedziawszy sam nie wiem :D

Znalazłem coś takiego: Stacjonarny rower treningowy. Co kupić, aby nie żałować?

W każdym razie wczoraj się na nim przejechałem po raz pierwszy od... wielu miesięcy - 30 minut jazdy, przejechane około 7 km i spalonych ponad 150 kcal :) działa super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o mechanizm oporu. Miałem rowerek w, którym za mechanizm robił pasek naciągnięty na koło pomiędzy pedałami. On się przecierał i nie można było płynne pedałować (tylko "skokami"). Jeżeli twój ma mechanizm oporu inny niż pasek to z chęcią go kupię bo poluję na taki rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...