Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Skradziono listwy M-Pakiet e36 Coupe Chocianów !


HeRz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Info do użytkowników z okolic Chocianowa , Polkowic itd.

Ostatnio jest u Nas duży popyt na listwy , kołpaki , zaślepki itd...

Dzisiaj w nocy po wróceniu z dalekiej trasy skradziono mi listwy boczne drzwi M-Pakiet do E36 Coupe !

Zlodziej/e zostawili jeden "kawałek" z listw.. ( foto niżej )

Jakby ktoś coś wiedział nt. sprzedawanego kompletu listw bez tej jednej części to proszę o kontakt : 793920755 być może będą to moje - poznam je

Przy okazji chciałem się Was zapytać czym przykleić / zabezpieczyć listwy przed takimi "ludzmi" . Nie chce kupić i za kilka dni zobaczyć autko bez listew ..

Sory za brudasa ale z trasy wrocilem :D

8t14.jpg

onm8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposoby są ale pośrednie i kosztowne parking strzeżony , garaż , ewentualnie jakaś zamykana posesja znajomego z psem bardzo czuły alarm może któryś cię zadowoli bo samo zabezpieczenie przed zdjęciem to wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakaś plaga -kumpel ma sedana w e36 w m pakiecie -biały bus na niemieckich tablicach ,chyba w poniedziałek o godz. 18:00 na żywca zaczeli odkręcać m paka na podwórku -kumpel wylukał ich z okna i zdążył wybiec z chaty i mieć małą styczność z nimi:) ale i tak uciekli , -numery busa są spisane ,ale co z tego jak pewnie jumane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposoby są ale pośrednie i kosztowne parking strzeżony , garaż , ewentualnie jakaś zamykana posesja znajomego z psem bardzo czuły alarm może któryś cię zadowoli bo samo zabezpieczenie przed zdjęciem to wątpię

Auto trzymałem pod blokiem prawie 2 lata i nic się nie działo..

No cóż , trzeba będzie do garażu chować , tylko chodzić się nie chce ;/

Tak przy okazji , co myślicie o tych listwach ?

LISTWY BMW E36 COUPE CABRIO M-PAKIET M3 M-TECHNIC (3802433308) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...