Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[E60] Navi


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

To dziwne ze nie posiadała navi E60 jako model powinna mieć każda. W E9x były montowane tylko po lifcie od końca 2006 roku.

Byc może pierwsze modele E60 nie posiadały ale przyznaje się bez bicie nie spotkałem jeszcze serii 5 z tych lat zęby nie posiadała. a ostatnimi czasy obejrzałem ich z 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi ci o to, że nie było mapki pokazanej na ekranie :) tak jest dokładnie, ja mam 2004 rok, nawigację już na 2014 rok, pokazują się tylko i wyłącznie strzałki w którym kierunku się udać, ja mam małą navi, nie wiem jak w dużej, mapki na pewno były już po pierwszym lifvie czyli z przyciskiem uruchamiania silnika jakoś w połowie 2005 roku, podobno jest jakaś firma która to przerabia, tzn przerabia soft ale to już kasa.... Też się zdziwiłem bo w e46 2003 roku miałem piękną mapkę a tu mam strzałki ino :D kuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpalisz auto to na głownym ekranie startowym masz tak : góra communication --> po to żeby tel podłączyć, dół entertainment --> sterujesz radiem, płytami itd, lewo climate --> sterujesz klimatyzacją, ustawiasz stopnie jak ma wiać i gdzie w nogi, ciało, bądź twarz, prawo --> navigation, i tu masz nawigację, jak nie masz płyty choćby w czytniku to będziesz miał board computer, juornej computer, traffic information i takie tam, nawigacja w pierwszych wydaniach bmw nie pokazuje mapy tylko trzeba ustawić cel podróży i kieruje strzałkami, niestety innych opcji nie ma, navi jest zawsze, tak jak pisałem wcześniej, żeby wejść w cokolwiek przesuwasz góra, dół, prawo lewo pokrętło idriva, żeby powchodzić w opcje to nim kręcisz, aktywujesz klikając na nie, wychodzisz do głownego menu przyciskiem o tej nazwie. Z ekranu startowego poprostu przepychasz pokrętło w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wlaczyc navi podczas jazdy i nigdzie w menu iDrive nie ma jej Na postoju tez jej nie znalazlem Powiedzcie mi gdzie mam jej szukac w menu?

tak jak chlebi pisze, pewnie płyty z mapami nie było, jak jest monitor to musi być navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w czytnik wrzucasz płytę z mapą, gadałem z Kamciem to coś wspomniał że jest jakaś firma co aktualizuje softa i wtedy jest mapa, ale coś wspominał że tanie to nie jest i nie zawsze idzie to zrobić więc ja sprawę olałem.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc sprawa ma się tak, E60 były w trzech wersjach:

-Mały ekran bez nawigacji

-Mały Ekran z nawigacją (Business) od 03.2007 z opcją wyświetlania mapy, a wcześniej tylko nawigacja strzałkowa

-Duży ekran z nawigacją (Professional) - mapa z opcją widoku 3D (perspektywa)

Nie ma zależności, że od któregoś roku była nawigacja wcześniej nie, bo to indywidualny wymysł kupującego.

Jeśli masz mały ekran bez navi, to dokupienie czytnika, podpięcie i przeprogramowanie komputera pomoże Ci uruchomić nawigację, ale chyba mało opłacalny interes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś takiego miała. Hmmm. A jak wymienię na dużą to jest plug and play? Pytam bo chce mieć świadomość zanim kupie furaka. Myślę o zmianie małej z nawigacja na dużą z nawigacja

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...