Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


fotoradary straży miejskiej


BASTARS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, czy fotoradary tych biznesmenów mogą mieć takie kolory, czy też muszą być żółte jak stacjonarne [ATTACH=CONFIG]28088[/ATTACH]

i po drugie czy tak mogą się pajace chować ok 100m od drogi ? [ATTACH=CONFIG]28089[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***** na dworze wszystko może. Jeśli w śmietnikach potrafią ukryc to jak najbardziej ten motyw też jest dozwolony. Tylko radary stacjonarne muszą być odpowiednio pomalowane i poprzedzone znakiem ostrzegającym. Z tego co mi sie wydaje co do przedawnienia mandatu z radaru to w latach się liczy więc nawet nasza Poczta zdąży Ci to dostarczyć.

Aż sie prosi żeby zamazać tablice i na pełnym gazie rzucić w ten niebieski kubeł koktajlem mołotowabmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozew miec taki kolor a strazak miejski ma obserwowac prace urzadzenia tzn ma siedziec za fotoradarem i obserwowac sytuacje na drodze bo sa opisane w instrukcji te przy zaisatnieniu ktorych ma zdjecie odrazu anulowac.majac podglad na lapka stojac w krzakach 100m dalej nie widzi sytuacji na drodze.

Ja kiedy tylko moge to zatrzymuje sie i sprawdzam ustawienie na szczerbince to zaraz przybiegaja.

ten fotoradar ma byc ustawiony tylko i wylacznie na 22' do nadjezdzajacych pojazdow.

zadnych metalowych elementow w tle dla foty itp itd.

dzialanie nie ma zwiazku z prewencja wiec nie ma co sie dziwic ze siedza w krzakach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bus miał tam jakieś napisy str. gminna bodajże, było to na DK 91 od Częstochowy w stronę Radomska, dzisiaj już mama dostała pismo żeby wskazać kto kierował. Na fotce oczywiście jalolol 64km/h prędkość kosmiczna i jeszcze 100 metrów przed końcem wioski gdzie nie ma już zabudowań ani szkół itp. zarabiają bo nie można tego nazwać dbaniem o bezpieczeństwo A najlepsze jest to że radar 3,5 roku ma a ja dostałem fotę nr 50237 średnią mają okrutną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli przyślą info ze zdjęciem to podetrzyj się tym(nie mają uprawnien do wysyłania fotek)

Jeżeli nie pouczyli Cię odpowiednio o Twoich prawach( a nie pouczają)to również się podetrzyj tym.

Je się zastanawiam czy nie anulować mandatu z 2009 kiedy jeszcze nie mieli zgody do ustawiania fotoradarów(a ustawiali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uj tam z nimi wypisałem na Ojca bo i tak nie jeździ furą, mówił, że nawet jak go znajdą to te pare groli to pan pikuś, a nie znajdą bo puściłem na stary adres do Irlandii:p gdzie mieszkaliśmy u gościa w prywatnym domu lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie znajdą bo puściłem na stary adres do Irlandii gdzie mieszkaliśmy u gościa w prywatnym domu

hehehe tez dobre rozwiazanie, ja jak kupilem angliki to w zabudowanym gdy nie bylo takiego ruchu np w nocy to ponizej 100km/h nigdy nie schodzilem i zdjecia pykalo za kazdy razem ale jakos sie zbytnio tym nie przejelem. A jesli chodzi o te fotki to normalnie smiech na sali zeby sie chowac po krzakach aby jak najwiecej kasiory zgarnac, szkoda ze niema jak w anglii ze przy kazdym radarze jest namalowana strefa na drodze kiedy jest robione zdjecie i jeszcze tylem ze musisz najpierw ten radar minac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka razy zastosowałem się do porad z artykułu który wrzuciłem wcześniej i po prostu nic nie robiłem po otrzymaniu takich pism oni mają 6 miesięcy żeby udowodnić wykroczenie jeśli tego nie zrobią przedawnia się :P wystarczy to olać i nie odpisywać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem te artykuły i paragrafy są takie pokręcone i jeśli jakiegoś nie ma na wezwaniu do wskazania sprawcy czyli kierującego to papierek jest nieważny,a nie podają wszystkiego bo część paragrafów jest na naszą korzyść i tego nie ma hehe.

Najlepsze jest to: damy auto bratu a on da kierować swojej kobiecie a jak dostaniemy wezwanie i napiszemy,że to brat kierował to jeszcze mogą Nas oskarżyć jak na zdjęciu będzie widoczna kobieta za składanie fałszywych zeznań...Więc lepiej nic nie odpisywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wyrok trybunału rozwiewa wszelkie wątpliwości i otwiera drzwi do zwrotu kasy tym co już zapłacili lolol

Trybunał Konstytucyjny: wszystkie pieniądze za mandaty z fotoradarów muszą zostać zwrócone! | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...