Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


NAJPIEKNIEJSZY MODEL BMW !!! :)


MacGywer

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam sie z kolega 'JEZTOM' najsliczniejsza i najbardziej unikatowa jest E24 .moja cala przygoda z BMW zaczela sie przez 'szosteczke' bo za łebka moim ulubionym serialem byl NA WARIACKICH PAPIERACH gral tam BRUCE WILLS jezdzil on tam taka E24 635CSI zlota w bialej skorze. i od tego serialu zakochalem sie w tych autach. ciezko jest kupic szostke w przystepnym stanie technicznym za rozsadna cene .a jak sa piekne to cena mnie powala na glebe. dlatego narazie mnie na to auto nie stac .moze kiedys zakupie .....sobie... <bmw> 635csi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi tam sie wlasnie ta coupe sie najbardziej podoba :D ciekawe czy byscie sie niezamienili swoimi bmkami na np. ta coupe albo M6, :P tylko niemowcie ze byscie sie zamienili a pozniej sprzedali i kupili taka jak teraz macie bo w to nieuwierze :P :P :P

Ha !! Wbrew pozorom zamiana auta 4-drzwiowego na dwu, nie jest taka oczywista :wink: powiedzmy miesiąc by się pośmigało, a potem to już za mało miejsca wychodzi (wiadomo nie dla kierowcy 8) ) ale jak się jeździ ze znajomymi w trasy (jak ja) to może przeszkadzać :wink:

Więc tak jak piszesz MacGywer - Ja bym się zamienił i po miesiącu sprzedał :mrgreen:

A co bym kupił pytanie_bmw - uklon_bmw E 60 ///M uklon_bmw

Pozdr bmw_beer !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie uważam jak KOSA że piękne czasy BMW zakończyły się na E46, E38 , E39.

Polityka BMW poszła nieco w rynek amerykańsko - japoński, za to postawa AUDI jest dla mnie mistrzowska czyli lekka zmiana profilu w stronę nowoczesności bez zaciemniania przeszłości ---- niestety ----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu mamy nie miec?Ja mam 525 e12 76rok,jest cala oryginalna,mimo ze nia juz 6-7 lat nie jezdze to stoi u mnie na podworku,czasem ja odpale i sie przejade.Przyjdzie czes ze ja wyremontuje na igle,a za 20 lat to twoja e60 bedzie na zlomie,a te stare beda budzis uznanie.Skoro te aktualnebeemki sa takie piekne,to wytlumacz mi dlaczego az tyle osob na forum wybralo e24 i e30. A ta pierwsza to wiekszosc kladzie na kolana.I wcale nie jest taka tania...Temat byl :jaki model jest najladniejszy a nie :na jaki model nas stac lub co sobie kupimy.Szanuje to ze podobaja ci sie nowe modele,rzecz gustu,ale nie jedz innym ze jezdza starymi bo musza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim pierwszym autkiem napewno bedzie E30, i zawsze bedzie E30 :mrgreen: takie moje marzenie to E24 na niedzielne przejażdżki, piekna czarna, na ładnych felgach, lekko obnizona, kompletne wszystkie chromy.... ahh, może za 10 lat sie uda :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim pierwszym autkiem napewno bedzie E30, i zawsze bedzie E30 takie moje marzenie to E24 na niedzielne przejażdżki, piekna czarna, na ładnych felgach, lekko obnizona, kompletne wszystkie chromy.... ahh, może za 10 lat sie uda

Obawiam się, że za 10 lat te auto może spora przybrać na wartości...

Moim zdanie te nowe bmw mają coś w sobie,ale na pewno nie to co e21, e24, czy też e30 (oczywiście mówię o zadbanych egzemplarzach)

jak by te nowe modele bmw mialy wygladac jak te stare to by bmw juz dawno zbankrutowalo

I tu się nie zgodzę :!: Pamiętam jak BMW wprowadzało e65 (chyba pierwszy model, który był tak napompowany), to opinia publiczna wbrew pozorom nie przyjęła go tak entuzjastycznie. Na pierwszym miejscu krytykowany był I DRIVE, potem wygląd...

A tak po za tym, dlaczego BMW ma tylu fanów :!: :?: Mi wydaje się, że właśnie dzięki e21, e30 i e24 <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem wiele bmw , mam obecnie dwie e24 i cenie ta firme za styl i odmiennosc . nawet jestem w stanie przebolec nowe modele ktore sa w pewien sposob inne dobre i oryginalne . ale to co jest moim marzeniem jest raczej poza zasiegiem .... no ale coz zawsze mozna powzdychac

19fy12av.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widze ze wy tu gustujecie w starszych modelach :D:D ja wlasnie w tych nowszych :) dlamnie sie liczy komfort jazdy i bezpieczenstwo i dlatego wole nowsze :) kolega wlasnie ma te e30 i kurde ja tym jechalem to za bezpiecznie sie nieczulem przy 140 km/h to zaczynalem sie obawiac o swoje bezpieczenstwo :( a w tym co ja mam przy 200km/h czuje sie bezpiecznie i czuje ze mam pelna kontrole nad samochodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komfort ?? a jechales kiedys w pelni sprawnym e23 lub chociaz e3 ?? ... uwierz ze niczym nie odbiega ani wypasem ani komfortem (oczywiscie wypas w e3 byl na miare epoki a e23 nie mialo tv) od nowych aut . w lepszych wersjach e23 byly doskonale silniki , swietny wypas no i wyglad ktory do dzis budzi respekt . zerknij na mobile.de jak wyglada 745i executiv . dla mnie czapka z glowy przed tym autem ...

co do e30 to nie znam auta o tych gabarytach ktore lepiej zachowuje sie na drodze nawet przy bardzo duzych szybkosciach . moze z boku wydaje sie malo pewne ale kierowca czuje co to auto potrafi . dobre e30 wlasciwosciami jesdnymi moze przyprawic o bol glowy niejednego ktory bedzie chcial sie sprobowac teoretycznie o wiele lepszym autem ...

generalnie nowe auta roznia sie od starych cena , wszechmadrymi kompjuterami , gorszymi materialami i koreanskim wygladem ...

tyle od wielbiciela klasyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...