Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Vmax we wroclawiu


adihash

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyzej wasz Vmax we wro(lub inne miasto) ja ostatnio na milenijnym 18zl jadac od WROBLA w kierunku cmentarza osbowickiego. bylo by wiecej ale mam lipne hamulce i troche wyobrazni dlatego tyle.

Moim zdaniem jakbys mial wyobraznie to bys tak nie jezdzil...

Nie masz czym sie chwalic, a pozniej powstaja stereotypy kierowcy BMW.

Moje rekordy to 50km/h, a poznym wieczorem 60km/h

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz TOOTS po to kupilem 325i zeby bylo czym jechac.nie bede zamulal skoro mam 170km pod noga a tym autem nie da rady jezdzic wolno .a jesli chodzi o wyobraznie to uwierz mi posiadam ja troche widzialem robie jakies 13tys km miesiecznie .na co dzien jezdze ciezarowka Vmax 90km/h i odcina zaplon. dlatego latam bejca zeby odreagowac ta zamule.a skoro lubisz beta jezdzic spokojnie prosze bardzo.wolno nie zawsze oznacza bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz TOOTS po to kupilem 325i zeby bylo czym jechac.nie bede zamulal skoro mam 170km pod noga a tym autem nie da rady jezdzic wolno .a jesli chodzi o wyobraznie to uwierz mi posiadam ja troche widzialem robie jakies 13tys km miesiecznie .na co dzien jezdze ciezarowka Vmax 90km/h i odcina zaplon. dlatego latam bejca zeby odreagowac ta zamule.a skoro lubisz beta jezdzic spokojnie prosze bardzo.wolno nie zawsze oznacza bezpiecznie.

OMG to co by bylo jak by cie stac na enzo ferrari... omg wroclaw budujcie autostrade przez miasto bo on n ie po to ma 400km zeby jezdzic 50km/h :shock: :shock: uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzymac enzo, w sumie to jest tam gdzie odkrecic. a chlopakom nie polecam jechac do stolicy bo tam kobiety cisna minimum 90km/h a na torunskiej trasie kazdy wali 110km/h by was tam zatrabili. a max jest ustalony w wawie na moscie siekierkowskim koles dawal tam 270km/h impreza federalni go tak namierzyli. bez kitu ale wydaje mi sie ze bmw jest stworzone do cholernie szybkiej jazdy jest to przeciez sportowa limuzyna t.zyj szybko umzyj mlodo .nawet dragi nie ryja tak bani jak drift beta po miescie.a jak bede chcial jezdzil wlolno to se kupie fiata uno 1.0 fire.to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zomalu z gwardi, po wro wyscigow nie urzadzam bo nie po to mi cisnienie skacze piszac sprzeciw w zwiazku z twoim podejsciem do jazdy po wroclawiu. Przeklnolem i wyzwalem pierwszy raz na tym forum bo mnie szlak trafil jak widze ze nie dociera do Ciebe ze mozesz kogos zabic, myszlisz ze zalorzeniem bmw jest szybka jazda po miescie co moze przyczynic sie do smierci Ciebie lub innych, to powiem ze mylisz sie. A co do sparingow jakis itp takimi gadkami na forum to mnie rozbraja , jestes czy niejestes kozak ja napewno nie fatygowal bym sie zeby to sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezmyslnosc ludzka nie zna granic wiec nie ma sie co rozpisywac . szwedu , swoja opinia i proba persfazji nic nie wskurasz bo koles jest niereformowalny . adihash sobie (albo tatus jemu) kupil pierwszy pojazd ktory ma wiecej niz 2 cylindry i pech chcial ze to bmw . sadzac po jego wypowiedzi mysli ze 325 to najszybszy sprzet na drodze a takie proby szybkosci w srodku miasta mozna robic chyba po haszu albo "kresce" z lusterka zaraz po obejrzeniu "szybkich i wscieklych" lub partyjce w nfs :) . cale szczescie ze jeszcze nikomu krzywdy nie zrobil i ze jest daleko ode mnie . wszyscy wiedza jak takie kozakowanie sie konczy ... wczesniej czy pozniej .

kolego ....

jesli sadzisz ze jestes najlepszym kierowca - idz do psychiatryka albo zrob licencjie i wygryz kubice z f1

jesli myslisz ze masz wiecej niz 1 zycie - nie cpaj

jesli sadzisz ze jestes najsilniejszy - spusc bęcki tysonowi (albo chociaz salecie)

jesli sadzisz ze kozakowanie na miescie jest bezpieczne i nic sie tobie ani nikomu innemu nie moze stac - zaciagnij sie na wojne do iraku ... tam tez jest bezpiecznie (no chyba ze tato zalatwil E)

jesli myslisz ze 325 to najszybszy sprzet na swiecie - to dlaczego kosztowal tylko 1000 eur + oplaty

jesli jestes prawdomowny - popraw wiek na 13 (wtedy tez mialem taka fantazjie :) )

bez urazy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tak nalepszyczh kierowcow niema i nie bedzie ja zrobilem jakis 700000km i nie twierze ze jezdze bobrze. zycie jest jedno dlatego zyje na 100%.nie twierdze tez ze jestem najsilniejszy choc lubie box.drift na miescie i szybka jazda nie koniecznie musi zabijac ludzi trzeba troche myslec.a 325 to troche malo wolalbym 540. a klamac nie lubie stad ten temat napisalem prawde ze lubie ganiac beta.to oco maniek chcesz jeszcze zapytac.a kolego jezdze po calej eurpie wszedzie lataja szybkimi autami po to sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze polska to nie cala europa ... nie mamy ani drog (a na pewno nie we wrocku) jak w europie , ani aut ani przepisow . publiczne chwalenie sie takimi wyczynami niczym zaszczytnym nie jest i ogolnie uznawane jest za niezbyt madre stad taka reakcjia na twoj temat . przy takiej predkosci w razie niebezpieczenstwa lub nieprzewidzianej przeszkody nie jestes w stanie w zaden sposob zapanowac nad autem a droga hamowania starym bmw wynosi kilkaset metrow .

kiedys za malolata jechalem z kolega ktory potracil ( na szczescie tylko potracil ) 5 letnia dziewczynke . jechal przepisowo - gromadka dzieci wtargnela na droge i pech chcial ze jedno nie zdarzylo uciec ... auto policja uznala za w pelni sprawne a kolege za niewinnego ale uwiez mi ze normalny czlowiek nie chcialby za zadne skarby przezyc czegos takiego drugi raz . czyja to wina ?? dziecka (5lat) ?? rodzicow ?? kolegi ktory mimo iz przepisowo to i tak jechal za szybko ?? a wiesz co by bylo gdyby jechal 20 km\h szybciej ?? nie wiem czy masz dzieci czy nie ale obys nigdy nie musial przezywac czegos takieg po zadnej ze stron .

samochod w nierozwaznych rekach jest rownie niebezpieczny jak karabin ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jezdze roznie i mam wszystko w duuuuuuuu mojemu kolesiowi tez sie wydawalo ze bejca to tylko gaz do dechy i jest panem asfaltu w rezultacie skasowane bramki oslaniajace przystanek przy wystawowej beta e36 2.5 skasowana zostalo tylko radio i akumulator koszty to 150 % na oc przez pare ladnych lat <bmw_1> wiec jak kogos stac to niech zapierdaaaaaaaaaa <bmw_1> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze to indywidualna sprawa kazdego ... do momentu jak komus krzywdy nie zrobi ... a przy brawurze mamy na niewielki wplyw . :wink:

jedz ostroznie i powoli to ci inny przyp...doli :? ... i o tych innych mi chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co tu chodzi na forum INNE w poscie WASZE WPADKI I WYPADKI...piszecie jak popierdzielacie po miescie i nie tylko atu mnie wiekszosc pojechala ze szybko jezdze.nonsens.niechce mi sie wirzyc ze takie aniolki z was napewno macie jakies pkt;karne na koncie i nie jezdzicie przepisowo. ztego co widze w polsce 70%ludzi lamie przepisy przez wioche malo kto jedzie 50km.a ci co maja CB radia to nigdzie nie zwalniaja bo wiedza gdzie psy stoja.tiry busy i niektore osobowki.takze nie piszcie tutaj takich bzdur na forum jak to przepisowo jezdzicie bo tak napewno nie jest.ja sie do tego przyznaje ze latam bo lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy z nas lata i kazdy z nas sie na tym lataniu przejechal ale kazdemu przed kompem wydaje sie ze jezdzi wolno jak czyta czyjes posty i dlatego sa takie komentarze a nie inne szwedu np. tak latal az wpadl w kontener prawie pod samym domem a teraz bedzie jezdzil przepisowo przez jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh , chyba sie starzeje ... nie mam punktow karnych (ani jednego) a mandat oberwlem ... nie pamietam kiedy. mialem raz wypadek i to nie ze swojej winy .jezdze duzo i szybki ( po niemczech ) ... u nas raczej uwazam . moze wyzywka na autobanie wystarcza mi do tego zeby u nas jezdzic spokojnie . tylko raz dalem sie nakrecic moja 535 na wideokamere ale w pore ich zauwazylem i zrobilem tak ze mnie nie zmierzyli . obeszlo sie na srednio-zlosliwej rutynowej kontroli . w terenie zabudowanym zawsze jezdze ostroznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...