Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


komunikat komputera w E36


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znasz francuskiego?? :twisted: Zmien sobie ustawienia jezyka komputera. Jest kilka do wyboru. Na pewno jest Wloski, Francuski, Niemiecki i Angielski. Nie pamietam, ale byc moze ze sa jeszcze jakies.

Niestety nie umiem Ci powiedziec jak to sie robi. Ja mialem niemiecki i kolega mi zmienil na angielski, niestety nie zapamietalem jak to zrobil :(

Poszukaj w necie, na pewno cos znajdziesz.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Chyba kiedyś, gdzieś to już opisywałem, jak zmienia się języki - ale jeszcze raz.

Przekręć kluczyk do pierwszej pozycji (świecić ma się tylko licznik kilometrów -

nie kontrolki) -> naciśnij prawy przycisk na desce (ten lewy pipsztak jest od kasowania

licznika km) i cierpliwie przytrzymaj go ok. 20-30 sek. -> powinien w tym momencie

wyświetlić Ci się w okienku komunikatów komputera język, np. English UK (angielski,

ale brytyjski - bo jest jeszcze amerykańska wersja US) -> jak w tym momencie zwolnisz

przycisk, to zostanie tan język który Ci się wyświetlał.

Jeżeli chcesz wybrać inny (kolejny) język, to całą procedurę należy ponawiać do skutku,

tzn. aż trafisz na język, który chcesz aby już został - od tego momentu wszystkie komunikaty kompa będą wyświtlane w tym języku.

UWAGA : aby ponawiać tą procedurę, należy po każdym wyświetlonym języku puścić

ten przycisk i jeżeli ten język, który jako ostatni Ci się wyświetlił, nie odpowiada

Ci, to ponownie należy wcisnąć przycisk i znowu odczekać 20-30 sek.

A do dyspozycji, z tego co ja pamiętam, to masz :

- angielski (wersja brytyjska);

- angielski (wersja amerykańska);

- niemiecki (oczywiście);

- włoski;

- francuski;

- hiszpański;

- holenderski;

- ....i oczywiście nie ma po naszemu;

A na zakończenie, pozwolę sobie na głupi żart - osobiście proponuję holenderski, jest świetny....sorry ! :oops:

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...