Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e36 323ti


skoh85

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka czynników za compactem:

-hatchback (mam już cabrio e36 i przydałoby sie coś praktycznego na codzień)

-lekki

-stosunkowo młody

-proste zawieszenie z tyłu

-w garażu czeka już szpera

-tańsze i mniej rozchwytywane niż coupe.

Nie wykluczam innego nadwozia gdyby coś się trafiło ciekawego, zadbanego - 323, 325, 328.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki, przeglądam również różne niemieckie i holenderskie strony z autami, ale chciałbym, żeby do dyszki auto wyszło na gotowo. Przy 2,5 jest spora akcyza, plus koszty wyjazdu, auto musiałoby kosztować z 1500 euro, a za tą cenę ciężko o coś wartego uwagi. Moze trafi się coś w pl, w promieniu 300km. Kumpel w DE się rozglada za czymś dla mnie, żebym nie musiał w ciemno jechać 700km albo więcej.

Ten żółty to 1,8 rozwiercone na 2,1 w sumie fajny okaz, ale trochę wynalazek, bardziej dla konesera niż jako auto na codzień do turlania się.

Edytowane przez skoh85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj że opłaty będą duże :mrgreen: ja w wakacje rej cabrio e46 2002 to akcyza z rzeczoznawca wyszla tysiaka a w polsce compact cienko stoi w eurotax to nie masz co sie obawiac , wyporzyczenie lawety to 300zł za 24 godzin plus paliwo ,w polsce ciężko cos ciekawego znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na bieżąco przeglądam ogłoszenia za okazjami :lol: akcyze to się płaci od średniej ceny auta w polsce on stoi jakies 5tyś zł no chyba że miałbyś umowie więcej to wtedy urząd bierze kwotę z umowy tą korzystniejszą dla siebie jak rok temu płaciłem akcyze za e46 1.8 99r coupe miałem na na umowie 3tyś eur to mnie celnik wypytuje czy auto ma złote klamki :palbo bogate wyposażenie bo jemu średnia cena wyszła 6tys bo on oglądał e36 w tabeli a w papierach nie ma czy to e36 lub e46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i compact już zniknął :/ Szybcy są jak diabli.
:|szkoda bo cena była okazyjna ,to za jakiś tydzien będzie wystawiony na otomoto jak jest ogłoszenie to odrazu trzeba dzwonić rezerwować i w drogę :lol: okazji szukają wszyscy ja codziennie kilka razy sprawdzam ogłoszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, napisałem smsa do gościa wczoraj od razu, bo nie chcialem o północy dzwonić. Widzę, że nie ma co się czaić. Kumpel miał zaraz jechać po niego bo dzis akurat ma wolne. Jakbym wynajął lawete to dopiero byłby ból. Ciężko będzie okazję wyrwać. Jakby się pojawił to też nie byłaby zła opcja. Nie musiałbym tam jechać, załatwiać tablic, wracać. Dałbym komuś zarobić i tyle, byleby nie trzeba było go ściągać na lawecie z drugiego końca Polski. Myślisz, że jakbym zarezerwował przez tel. to raczej Niemiec dotrzyma słowa, czy jak mu się zjawi ktoś pod domem to sprzeda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...