Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Inpa, problem. Zapłata.


fanike39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj przyszedł interejsik do mojej e39 (z okrągłym pinem) zainstalowałem inpę(którą dostałem na płytce z kablem) i bu nie widzi kabla :/ Mówię, nie poddam się! :D Sciągnąłem vmare i instaluję sobie ściągniętą z chomikuj inpę. Xp nie czyta kabla(wirtualna maszyna) a na win7 pokazuje, że podłączony. No mówię nie poddam sie po raz kolejny, ściągnąłem kolejną inpę "INPA_EA-90X" instaluję krok po kroku zgodnie z instrukcją(wszystko w zgodności z XP) i nadal nie działa, dla osoby, która zainstaluje mi inpę przez np. teamviever bądź powie co może być źle widziana nagroda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że był gdyż prześledziłem większość tematów na tym forum co do inpy i do większości wskazuwek się zastosowałem. Ten format to nie taki zły pomysł. Lepszym rozwiązeniem będzie wgranie dwóch windowsów czyli zostawienie tego i dodatkowo wgram sobie xp. Może poleci mi ktoś jakiś płatny program tak do 10 tysięcy zł może jakiś komputer?? Chodzi mi o program do wszystkich modeli samochodów. Z góry dzięki za pomoc. Dam znać dla "potomnych co z tą inpą wyszło i jak zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że był gdyż prześledziłem większość tematów na tym forum co do inpy i do większości wskazuwek się zastosowałem. Ten format to nie taki zły pomysł. Lepszym rozwiązeniem będzie wgranie dwóch windowsów czyli zostawienie tego i dodatkowo wgram sobie xp. Może poleci mi ktoś jakiś płatny program tak do 10 tysięcy zł może jakiś komputer?? Chodzi mi o program do wszystkich modeli samochodów. Z góry dzięki za pomoc. Dam znać dla "potomnych co z tą inpą wyszło i jak zrobić :)

Jeżeli chodzi o format to u mnie pomogło. A jeżeli chodzi o program do 10k to jeżeli nie będziesz działał zarobkowo to po co Ci to? Nie masz co z sianem robić? Do warsztatu 10 koła to mało. Za odpowiedni sprzęt z licencją trzeba by potroić tą kwotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...