Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


dołożenie głośników e46


koko090681

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie -chcę dołożyć głośniki do przednich boczków tak jak jest to H/K te koło rączki

nie wiem za bardzo jakiej wielkości można tam włożyć i głebokości żeby mi cos tam nie chaczyło

moze ktos wie chociaż jakie wymiary ma ori ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat przerabiam temat, bo mam HK, ale już mocno wysłużony. W drzwiach przód jest 65mm, a głębokość ori to jakieś 30mm, no i numery z tej oryginalnej ramki: 65.13 8 368 243.

Na naklejce są jeszcze takie informacje: 65WA44, 21W, 3Ohm

Ale w sumie jak nie masz tam miejsca to sobie włożysz co chcesz. Nie musisz sugerować się serią :)

Edytowane przez szocha1991
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miras robił car audio w swojej e46

ja czekam na mirasa właśnie bo bedzie mi robił wnętrze :lol: i tak sobie pomyślałem żeby dołożyć sobie te dwa na przód przy okazji

A nie myślałeś nad ori boczkami a potem wsadzić jakiś np. audio system

a te boczki czym się różnią oprócz tych dziur na głośniki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie domyślam to boczki z linku będą bez maskownic a miejsce na głośniki można samemu spokojnie zrobić i dac maskownice takie jak będą z głośnikami

jednak jeden boczek i tak muszę kupić bo mam draśnięty nad listwą ozdobną i nie wypada zrobić to na odrapanym boczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze potrzeby zmieniania boczkow na te z dziurami pod dodatkowy glosnik bo one tak naprawde nic nie graja :lol:

jakis zestaw odseparowany pod wzmacniacz i tyle w temacie :4:

Powiedziałbyś jak to u Ciebie wygląda, będzie się na czym wzorować :)

jaki masz wzmacniacz, ilu kanalałowy?

Czy mój oryginalny harman/kardon ma sens? czy lepiej szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie widze potrzeby zmieniania boczkow na te z dziurami pod dodatkowy glosnik bo one tak naprawde nic nie graja

może i nie grają ale ładnie wygląda

mój sprzęt gra jako tako i tak naprawde to mi są one nie potrzebne ale wizualnie mi się podoba

MIRAS jesteś już w pl ???

Edytowane przez koko090681
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...