Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Allegro - Sklep Daniowiola


kleyone

Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam zakupy u tego użytkownika, ostatnio zamówiłem halogeny, przelewu dokonałem od razu po aukcji, na drugi dzień wysłałem email z zapytaniem czy paczka została wysłana, zależało mi na szybkiej przesyłce, odpowiedź jaką otrzymałem to

"z tego co pamiętam to tak" i zaczęły się komplikacje.

po równym tygodniu czekania ponownie napisałem:

"Co mam rozumieć przez "z tego co pamiętam"? proszę pana wasz sklep znajduje się 60km od miejsca mojego zamieszkania, a paczka idzie od tygodnia. Na przyszłość proszę nie wciskać ludziom takich kitów, i ponawiam pytanie, czy paczka została wysłana? i proszę to sprawdzić a nie starać sobie przypomnieć"

0 odezwu, napisałem ponownie tutaj już lekko zdenerwowany:

"rozumiem że nie ma pan zamiaru odpisywać bo paczka najprawdopodobniej nie została jeszcze wysłana, dlatego zapytam czy mam ją odebrać osobiście, a pan w ramach przeprosin i kosztów podróży odda mi ją za darmo i to nie jest żart za to kpiną są pana obietnice na aukcji mowiące "towar wysyłam odrazu po wpłynięciu pieniędzy" jeżeli jutro nie otrzymam wysyłki proszę spodziewać się telefonu"

na co otrzymałem taką wiadomość:

"właśnie wyjaśniam opóźnienie w wysyłce i dam znać jak wszystko ustale"

po trzech godzinach ponownie napisałem:

"nie chce być uszczypliwy, ale musi pan bardzo głęboko kopać w archiwach skoro zajmuje to juz 3 godziny, a ja chce tylko wiedzieć czy paczka została wysłana czy nie, naprawdę nie interesuje mnie powód"

na następny dzień zadzwoniłem, niestety telefon wyłączony...

podaje szczegóły sklepu żeby czasem nikt się nie naciął:

Daniel Tomaszewski

Auto Handel Danio

ul. Główna 5

55-050 Sobótka, Wojnarowice

REGON: 932931553

NIP: 896-118-87-53

i opis Części nowe i używane do wszystkich marek samochodów OPONY nowe w super cenach SAMOCHODY całe i powypadkowe oferujemy tanią wysyłkę zakupionych części Pocztą lub Kurierem U Nas TANIO i SZYBKO i zawsze profesjonalna obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Nas TANIO i SZYBKO i zawsze profesjonalna obsługa.

Naćpani biznesmeni :P

Facet robi firmę, sprzedaje gdzie może, pracuje sam, komornik puka, e-maile i przelewy płyną a on nie ogarnia..... ale za to "TANIO i SZYBKO i zawsze profesjonalna obsługa"

:bag::bag::bag:

do piekła :twisted::twisted::twisted:

Nienawidzę nieogarniętych ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...