Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 zamiennik zderzaka mpakiet


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś do czynienia z zamiennikami oryginalnych zderzaków jak ten z aukcji:

BMW E46 98-05 PRZEDNI ZDERZAK M3 M POWER SEDAN KOM (3980591562) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mój przedni zderzak wymaga wymiany, zastanawiam się czy taki zamiennik byłby dobrą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pękają jak w coś delikatnie uderzysz,

z tego co wiem to ziomus ma u mnie taki zamiennik i nie raz przypaprał , nie pękł

ja tego nie moge powiedzieć o swoim bo nie uszkodziłem go jeszcze ,ale nie wydaje mi sie żeby to tak sobie pękało od byle czego

a tak na marginesie to można zacząć bardziej uważać przy parkowaniu :lol::lol::lol: ja mam do krawężnika zawsze margines żeby właśnie nie pojechac bez niego dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem kiedys m pakietowy zderzak ale do e36 tez taka podrobke i z materialu bylem nawet zadowolony nie peka i jest bardzo podobny do ori ze mozna podgiac co nieco ale za to prawdopodobnie byl zle skladowany bo boki byly za mocno odchylone ciezko bylo ale udalo sie spasowac, wiec nastepnym razem kupilbym

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na e36 zderzaki od tego goscia siadaja idealnie. Co do wytrzymalosci to wedlug mnie jest tez bdb. Przypadiem sprawdzone na compakci. Efekt byl taki ze compi ma pogniecione drzwi i bok a zderzak o ktory nieszczesliwie sie zachaczylo mial okol 3cm pekiecie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zderzak jest z ABS'u więc nie pęka przy każdym oparciu o krawężnik, ja miałem taki zamiennik w E39 i obdarłem go kilka razy mocno o "leżącego policjanta" (gleba) , nic nie pękło, zdarło trochę materiału i tyle. To nie żywica, która się rozlatuje przy każdym dotknięciu do czegokolwiek. Co do spasowania była lipa, mimo kilkukrotnego rozbierania, wycinania wlotów powietrza itd., ale E46 może będzie lepiej pasowało.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Siema!

Po uderzeniu w sarne :/ mój zderzak wymaga wymiany bo odstaje po bokach co mnie wpienia :bag:

Czy do zamiennika Mpakietu trza cos jeszcze? Czy może pasuje P&P?

Oczywiscie wiem ze do ORG trzeba wlot i nadkola zmienić. Czy w podrobce też?

Edytowane przez dduban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...