Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jak sie dzisiaj jechalo do pracy ? Zimmma....


BlackHorse

Rekomendowane odpowiedzi

ja przezylem chwile grozy w poniedzialek jak jeszcze nie bylo sniegu,

jadesobie przez miescine za walbrzychem 60 km/h i tu nagle za zakretem 150m lodu od kraweznika do krazeznika i na dodatek jechalem z gory a nachylenie bylo naprawde dosyc mocne. juz myslalem ze po mojej buni:(

ale udalo sie

:)

a szok byl tek wielki ze ogolnie drogi byly suche a w tym miejscu splywala woda ze zbocza na ulice.

na stu metrach tego lodowiska byly juz trzy auta rozpieprzone.

a mi sie udalo

a zawsze jezdzilem w przekonaniu ze jak jest lód na wyjezdzonych(koleinach) pasach to tlumczylem sobie ze zjade do kraweznika i zalpie przyczepnosc,(tak zawsze dawalem rade)

ale jesli niema sniegu tylko sam lód to lipa.

bunia cala

a teraz po sniegu kazdy zakret bokiem, specjalnie jezdze bocznymi.

dzis rano bym tramwaj zahaczył. bo MOJA BUNIA DLUGA:)

ALE OCZYWISCIE WYSZEDLEM Z OPRESJI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przezylem chwile grozy w poniedzialek jak jeszcze nie bylo sniegu,

jadesobie przez miescine za walbrzychem 60 km/h i tu nagle za zakretem 150m lodu od kraweznika do krazeznika i na dodatek jechalem z gory a nachylenie bylo naprawde dosyc mocne. juz myslalem ze po mojej buni:(

ale udalo sie

:)

a szok byl tek wielki ze ogolnie drogi byly suche a w tym miejscu splywala woda ze zbocza na ulice.

na stu metrach tego lodowiska byly juz trzy auta rozpieprzone.

a mi sie udalo

a zawsze jezdzilem w przekonaniu ze jak jest lód na wyjezdzonych(koleinach) pasach to tlumczylem sobie ze zjade do kraweznika i zalpie przyczepnosc,(tak zawsze dawalem rade)

ale jesli niema sniegu tylko sam lód to lipa.

bunia cala

a teraz po sniegu kazdy zakret bokiem, specjalnie jezdze bocznymi.

dzis rano bym tramwaj zahaczył. bo MOJA BUNIA DLUGA:)

ALE OCZYWISCIE WYSZEDLEM Z OPRESJI.

zobaczyć e32 latającą bokiem to jest widok :mrgreen: :mrgreen: może na lotnisku zobaczymy w niedzielę :?: <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem o 5 nad ranem pojechac dzisiaj na parking pod lidla na hubskiej ale nie wyszlo, tak mnie przysypalo ze wyjechac nie chcial , zrobilem jedno, drugie , trzecie podejscie i wtedy pomyslalem ze to moze sila wyzsza i zrezygnowalem hehe.

ale czemu zimówek nie masz, taka jazda to samobójstwo :evil:

Zgadzam sie w 100% tylko ze aut kupilem pod koniec lata, pozniej zimy mialo nie byc wiec nie zakupilem zimowek naten sezon jeszcze ;/ mowilem sobie ze jak juz cos spadnie to polerzy jeden dzien i tyle a autko wtedy postoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem jak calutki transport E65 stoczył się do rowu (żadne auto nie wyleciało

dlatego jest ciezlo mlodym szoferom znalesc tyre na 'lore' tam lataja tylko stare wygi;

mogla jedna spac schowalbym sobie w garazu mieszkam nie daleko ;)

http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/51,35751,3881553.html?i=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...