Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmerowy kalendarz (I) - głosowanie


Edka

Najlepsze zdjęcie to:  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsze zdjęcie to:

    • zdjęcie 1
      26
    • zdjęcie 2
      6
    • zdjęcie 3
      8
    • zdjęcie 4
      5
    • zdjęcie 5
      27
    • zdjęcie 6
      40


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie 2 i 5 - idealnie oddają klimat sezonu.

Odnośnie zdj.6 - auto Pawła znam, te pozostałe dwa...mają wogóle galerię na naszym forum?

Nie czepiam się, po prostu pytam bo ich nie kojarzę...

Coupe w srodku jest uzytkownika TEO , srebrny sedan...hm nie wiem czy ma swoja galeria ale jest na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się nikogo i nie chciałbym zostać źle odebranym ale w kalendarzu Maxbimmera który zamierzam kupić i powiesić na ścianie wolałbym widzieć auta które znam ze zlotów albo chociaż kojarzę z Galerii na forum.

Gdybym chciał po prostu kalendarz z Beemkami to kupiłbym sobie w Empiku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko,jesli uwazacie ze foto sie nie nadaje to nie ma zadnego problemu.wrzucilem takie foto "grupowe" bo czytalem ze nie bylo chetnych..zdjecie swojego smerfolota bede chcial wyslac na edycje wiosna lub lato :)

Forest dawaj swojego czarnucha pod "pierzynka" :P

Edytowane przez PawelDSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest dawaj swojego czarnucha pod "pierzynka"

Paweł daj spokój, zderzaki do wymiany (przedni połamany - mówili kurna kup gwint, super sprawa :P, tylny mega porysowany bo dzieciaki stwierdziły, że za***istym pomysłem będzie uderzanie w niego wózkiem spacerówką, maska do malowania, wstyd na zloty jeździć :evil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd na zloty jeździć :evil:)

nie przesadzaj- wszyscy wiedzą, że dbasz bardzo o auto... a że dzieci, a że maska pffff

te nowe bbs przysłonią malutkie mankamenty ;)

edit

a co do kalendarza to zgadzam się

regulamin!

auta z maxbimmera, 100 postów itd a do tego miała być zima, a więc 5 i 2 :)

Edytowane przez mrsiwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z warunkami które musi spełnić użytkownik ,aby brać udział w ankiecie do kalendarza???[ min 100 postów i rok na forum; ktoś te reguły ustalił i powinniśmy je respektować...np.użytkownik TEO nie spełnia tych wymogów...

Nie wiem czy widzicie że zdjęcie dodał Paweł :) a pozostałe bmw to tło lub dopełnienie kadru, albo element polepszający zdjęcie Pawła BMW :) Więc on spełnia warunki konkursu. Jak dla mnie doszukujesz się by zdjęcie nie wygrało. Niech Paweł ma swoją beemke w kalendarzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku zdjęcia na jesień ktoś pamięta ??? no wlaśnie---bo nie było zdjęć z jesienią :lol:

zdjęcia typowe jesienne były ale nic nie zdziałały ;)

zimy na zdjęciach nie ma bo praktycznie w ogóle jej nie było na drogach, no może oprócz gór i wschodniej Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie dodał Paweł a pozostałe bmw to tło lub dopełnienie kadru, albo element polepszający zdjęcie Pawła BMW Więc on spełnia warunki konkursu

Jestem tego samego zdania, ale może niech klubowicze podejmą decyzję i albo zostaje tak jak jest albo zakładamy nową ankietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...