Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Oklejanie Stickerbombem Listewek wnętrza E46 - Jak to się robi?


danieldeni20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .. Już zamówiłem folię i chcę zrobić taki efekt jak na zdjęciach bo również kupiłem wzór czarno biały ;)

Jak to się robi ? Listwy mają zagięcia i kuliste rogi więc będzie się folia załamywać nie wspominając o bąblach... jak uzyskać idealny efekt ? jest jakieś Wideo ? będę potrzebował też opisu jak te listwy zdemontować happy_bmw

1001151e.jpg

1001141m.jpg

1001072n.jpg

1001086n.jpg

1001078k.jpg

Przepraszam autora za wykorzystanie jego autka ;p

Widziałem już jedną E46 tak oklejoną i za***scie mi się to podoba ;)

Edytowane przez danieldeni20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinasz element odpowiedni kształtowi elementu , który masz zamiar oklejać dodajesz do niego po 1,5-2 cm naddatku z każdej strony. Odtłuszczasz powierzchnie i zaczynasz zabawę od jednej strony oklejasz wypychając stopniowo powietrze. Dobrze jest element oklejany podgrzać choćby suszarka. Gdy rozprowadzisz folie na elemencie jego prostych płaszczyznach, do reki suszarka podgrzewasz folie - stanie się elastyczna i delikatnie naciągając oklejasz zaokrąglenia . Nadmiar foli proponuje nakleić i pozostawić po zewnętrznej stronie listwy.

tu masz coś na wzór

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmiar foli proponuje nakleić i pozostawić po zewnętrznej stronie listwy.

tak jak kolega mówi

za pomocą suszareczki opierdzielisz wszystkie zgięcia -pod wpływem ciepła z tymi foliami mozna cuda robić

cała robótka jest dosyc prosta i zrobisz bez problemu

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dementuje plastiki?podejrzewam, że się podważa

te spinki czy jak to nazwać ,są za***iście słabe ,praktycznie nie miałem szans aby jakiegos nie uszkodzić przy sciąganiu listw :lol: więc uważaj na nie - kupiłem wszystkie nowe a i tak przy kolejnej zabawie z nimi znów popękały co nie które

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
te spinki czy jak to nazwać ,są za***iście słabe ,praktycznie nie miałem szans aby jakiegos nie uszkodzić przy sciąganiu listw :lol: więc uważaj na nie - kupiłem wszystkie nowe a i tak przy kolejnej zabawie z nimi znów popękały co nie które

Ani jednego nie uszkodziłem ;) widocznie robiłeś to nie umiejętnie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...