Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Felgi do E46 320i


Pirooz

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek to wszystko wina Nema. Zapytał "dlaczego nie 18 cali?" i się zaczęło ;)

Z tego co kiedyś znalazłem na temat mojego auta podejdą mi felgi o ET 30 do 47.

Pytanie moje jest takie: co z ET niższym? Kompletnie się na tym nie znam - da się to jakoś dosztukować dystansami albo coś?

Myślę o takiej feldze: 18" BMW M-POWER 5X120 245/40 FELGI JAK NOWE!! (4073194781) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Drugim problemem byłby szeroki kapeć - 225 w mojej obecnej feldze darł mi o przednie nadkola przy maks skręcie...

Siadły mi również Styling 72

BMW 3 E 46 FELGI 18 CALI M PAKIET 4 SZTUKI. (4079677300) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Oraz rzecz jasna Alpiny :drool:

Felgi + opony BMW 18' ALPINA E36 E46 E90 E92 8x18' (4072838826) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pytanie co by weszło i jakim kosztem.

Myślę też o Rondell 0058 bo ten rant jest dla mnie boski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sie liczyc na miescie kupuj 3tlg :D hehe

OZ FUTURA 8,5J x 17 ET 13 5X120 3TLG Złote Śruby E30 E36 E34 ! Sochaczew ? Tablica.pl chociaz to nie bedzie pasowac

z tymi pierwszymi co wskazales widzialem ostatnio granatowego turasa i calkiem dobrze wygladalo, tylko on tez nizej stal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Galone - ten model (0058) ale o bardziej "ludzkim" ET też jest do dorwania czasami :) tylko że chyba występuje jedynie w 17 calach... :(

Co do tych OZ Futura to jednak nie mój styl :P

@Forest - dzięki. Alpiny mi się zawsze marzyły ;) jak i sama Alpina B3 3.3 no ale $$$ jeszcze troszkę nie wyrabiam.

Nem sugerował też BMW wheel style 67 | BmwStyleWheels.com i w sumie coraz bardziej mi podchodzą.

Z kolei Styling 163 (/127 - jest różnica?) zapewne zabije mnie cenowo... BMW wheel style 163 | BmwStyleWheels.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, a coś tego pokroju?

17 ' rondell 225/45 ALUFELGI Z OPONAMI (4057071903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

info od babeczki:

Felgi:

Rok 2006

8JX17H2 ET 35

Opony x 2

Michelin Pilot Sport 3

Rok 2012

225/45 ZR17 91Y

Opony x 2

Pirelli P zero Rosso

225/45ZR17 91Y

Rok 2009

Może gdyby jej uświadomić że te opony to w zasadzie nie są nic warte (i to już na oko) to by zeszła z ceny? Do tego rzecz jasna jakiś dystans bo jest inny rozstaw. Myślicie że są warte swojej ceny? Różnica byłaby widoczna na moim sreberku? (względem tego co mam teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga do bmw to tylko felga z parapetem :D niema nic lepszego czy e30 czy e65 jak jest zdrowy parapet to zawsze będzie kozacko :twisted: polecam te felgi brałem je 5 lat temu do e46 i dalej są proste 18'' EVO BLACK MAGIC 5x120 DO BMW E46 E90 E91 E87 (4011717931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo kasy. Jeszcze nie teraz :D ale dobrze wiedzieć że "nieoryginały" są ok ;) dzięki :D

P.S.

Czy to nie te same fele które są u Siwka? Mam akurat jego foto na kalendarzu (marzec) i są podobne :P

edit:

Wpadły mi w oko:

FELGI ALU 18" 5X120 ET47 BMW (4049774378) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Na pewno nie oryginały bo widać "Made in Italy" i troszkę się rozmiary nie zgadzają ale wygląda nieźle. Pytanie jak z trwałością ;)

Edytowane przez Pirooz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ET20 mi podejdzie? Na pierwszej stronie wątku wrzuciłem link do kół od M5 e39 i Forest powiedział że z takim ET to mogę tylko pomarzyć...

Wejdzie.. U mnie jest ktoś kto jeździ na takich kołach.. Ma Przedlift coupe 2.0i

Edytowane przez danieldeni20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma Przedlift coupe

Gitara ale w coupe masz szersze błotniki z tyłu.

Miałem BBS RC 18", tył 9 cali i ET o ile pamiętam 22.

Gdy jeździłem sam nie było źle - przy większej prędkości i na nierównościach obcierało.

Zapakuj coś ciężkiego do bagażnika albo spróbuj przewieźć z tyłu 3 dorosłe osoby - max 2 bieg i 40 km/h :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska. Sprawa wygląda następująco. Pirooz się postarał w pracy, opylił duuuużo towaru (samozwańczy sprzedawca miesiąca kuog) wobec czego dostanie dużą premię happy_bmw

Co za tym idzie - czas wybierać nowy felunek. Jestem już chyba zdecydowany na 18".

Podrzucam 3 propozycje z czego najbardziej siedzi mi chyba jednak ostatnia :)

Pierwsza to Styling 72

1.

http://i143.photobucket.com/albums/r158/olaf2046/EdwardBoseAd/style72f1.jpg

http://imagizer.imageshack.us/a/img41/4053/120130202122519.jpg

Druga to Styling 67

2. http://imagizer.imageshack.us/800xf0/img203.imageshack.us/img203/391/ul5d.jpg

Trzecia i jednocześnie ta, która mi ostatecznie najbardziej siedzi to Styling 135. Jestem wstępnie umówiony na przymiarkę, Kosa ma włoskie 8x18 ET35. Pytanie czy będzie to lepsze aniżeli "oryginalne" niemieckie gdzie jest 2x 8x18 oraz 2x 8,5x18 i ET odpowiednio 47 i 50? Można dorwać komplet oryginalnych na Allegro w ciekawej cenie i się zastanawiam...

3. http://i105.photobucket.com/albums/m234/Acyd_Arrow/CIMG1054.jpg

http://www.abload.de/img/dsc05146bearbicl5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyglądają ostatnie ale...

...nie myślałeś nad Darkami? Felga nieźle wygląda wizualnie, sporo osób na tym śmiga i nikt z kim rozmawiałem przed kupnem swoich złego słowa nie powiedział.

Latam drugi sezon i potwierdzam - nic złego się nie dzieje :-P

FELGI DARE LM 18x8J 5x120 ET40 (4023626228) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

http://img41.imageshack.us/img41/373/p9120421.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...