Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


PROBLEM Z ZAPALENIEM E36


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej takich informacji sie nie publikuje bo nikt nikogo nie zna i nie bedzie publikowal informacji jak ''zakosic'' fure. To ja zadam pytanie takie : Zapomnialem pinu do karty kredytowej mojego wujka z Kanzas :wink: .. znacie jakies obejscia aby wyplacic moje kieszonkowe... <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze mozna tak myslec ale ja naprawde mam z tym problem. a jesli bede musial kupic nowe zabezpieczenie i dac samochod do dilera to chyba szybciej oddam go na zlom, bo nie bedze tyle wart co ta naprawa. jesli jest ktos kto moze mi pomoc to prosze pisac, bede bardzo wdzieczny uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOZE TAK JESLI TO BYLOBY W POLSCE A NIE USA, NIE WIEM CZY WIESZ ALE JA MIESZKAM W CHICAGO:(:( TU TAKIE NAPRAWY U DILERA KOSZTUJA 300 DOLCOW ZA GODZINE PRACY A WIESZ ILE TO MOZE TRWAC ?? JAKIES 3-4 MOZE LUB WIECEJ WIEC DODAJ SOBIE I POMNOZ PRZEZ 3 TO WYJDZIE NIE ZLA SUMNKA. OCZYWISCIE PLUS NOWY IMMOBILAJZER PARE STOWEK. WIEC DALEJ PROSZE LUDZI O POMOC. uklon_bmw uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOZE TAK JESLI TO BYLOBY W POLSCE A NIE USA, NIE WIEM CZY WIESZ ALE JA MIESZKAM W CHICAGO:(:( TU TAKIE NAPRAWY U DILERA KOSZTUJA 300 DOLCOW ZA GODZINE PRACY A WIESZ ILE TO MOZE TRWAC ?? JAKIES 3-4 MOZE LUB WIECEJ WIEC DODAJ SOBIE I POMNOZ PRZEZ 3 TO WYJDZIE NIE ZLA SUMNKA. OCZYWISCIE PLUS NOWY IMMOBILAJZER PARE STOWEK. WIEC DALEJ PROSZE LUDZI O POMOC. uklon_bmw uklon_bmw
AHA,CZYLI WG CIEBIE W POLSCE ZYJE DOSTATNIEJ NIZ W USA,SUPER,ALE JAKOS CIEZKO MI W TO WIERZYC.SKAD JESTES TO WIDZIALEM,SLEPY NIE JESTEM.TO PO CO TAM SIEDZISZ SKORO JEST DROGO I BIEDA,WRACAJ DO POLSKI.ILE TRWA TAKA NAPRAWA TO MNIE NIE UCZ,BO AKURAT NAPRAWIAM AUTA NA CODZIEN I NAWET Z WYMIANA CALEGO IMMO NIE TRWA TO WIECEJ NIZ GODZINE.DZIWI MNIE TEZ ZE DASZ RADE Z TJUNINGOWAC IMMO W KOMPIE MOTRONIKA(KTOREGO TAM NIE MA),A NIE WIESZ JAK LAPTOPEM SIE USUWA USTERKI W AUCIE.W TYM OSOBLIWYM PRZYPADKU,W RAMACH WYJATKOWYCH OSZCZEDNOSCI PROPONUJE: ZASTAPIC WTRYSK PALIWA GAZNIKIEM,SZUKASZ ISKRY?ZAMONTUJ ZAMIAST SPREZARKI KLIMY APARAT ZAPLONOWY Z PRZERYWACZEM I KOPULKE.TANIO ,SZYBKO I NIEZAWODNIE.W RAZIE NARASTAJACEGO ZNIECHECENIA POLECAM SPRZEDAC BMW JAKIEMUS BOGATEMU BIZNESMENOWI (KTOREGO BEDZIE STAC NA B.DROGI SERWIS,OCZYWISCIE)I KUPIC ROWER.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIESZ CO NIE WIEM KIM JESTES I CO NAPRAWIASZ ALE MYSLE SOBIE ZE JAKIES WIEJSKIE MASZYNY BO NIE WIEM CZY WIESZ ALE JESLI PADNIE CI IMMOB,W BMW TO NIE STETY NOWY KOSZTUJE 200 DOLCOW, WPROWADZENIE KODY U DILERA KOLEJNE 200 JESLI TO TYLKO IMMOB, JEZELI DOJDZIE DO TEGO KLUCZYK A MOZE JESZCZE PIERSCIEN NA STACYJCE TO KOLEJNE 180 TO NIE WIEM CZY UMIESZ LICZYC TO WYJDZIE RAZEM 580 A NIE WZIELEM JESZ POD UWAGE ZAWIEZIENIA SAMOCHODU DO SERWISU TO JAKIES KOLEJNE 100 WIEC MAMY JUZ 680, NIE WIEM CZY WIESZ JAK SIE TERAZ ZYJE SLODKO W AMERYCE ALE TO NIE JEST AMERYKA Z PRZED 10 LAT ZE DOLARY ROSNA NA DZRZEWIE, JESLI MA SIE ZONE KTORA NIE PRACUJE I DWOJE DZIECI NA UTRZYMANIU TO NIE WIEM CZY TY W POLSCE MOGL BYS SOBIE POZWOLIC NAWET NA ROWER W TAKIEJ SYTUACJ BO NIE MIALBYS SIL Z GLODYU PEDALOWAC!!!!!!!!! TO CO MOWIA LUDZIE ZE AMERYKA JEST TAKA SLODKA TO MOWIA BZDURY, NAPEWNO JEST LEPIEJ JAK W POLSCE ALE NIE AZ TAK ZEBY SZALEC I SZAJSTAC PIENIEDZMI NA LEWO I PRAWO. I JESZCZE JEDNO NIE OCENIAJ LUDZI PO ICH OPISYWANYCH PROBLEMACH BO NIC CHYBA NIE WIESZ JAKIE ZYCIE JEST HU.........OWE CZASAMI. MUSZE WSZYSTKIM JUZ PODZIEKOWAC ZA POMOC, PORADZILEM SOBIE PONIOSLEM TROCHE KOSZTOW ALE MOWI SIE CIEZKO JEST W ZYCIU I ZYJ SIE DALEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zachowac spokoj a nie obrzucać sie błotem:), bo tak problemu nie rozwiążecie.

Jeśli chodzi o moduł immobilizera, to nie nie jest on wbudowany w komputer od silnika. jest to osobna "czarna skrzynka" ukryta za schowkiem przed pasażerem. nie powiem dokładnie jak to wygląda, bo tego nie widziałem, ale na 100% tam to jest. Zapewne jest tam tez sporo kabli i bez jakiegoś schematu raczej nic sie tam nie zrobi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokuj to podstawa ale nie lubie jesli ktos nie zna sytuacji finansowej i zyciowej czlowiekai go opisuje w zlym swietle. co do tego immob. jest tak jak piszesz za schowkiem, tyle ze u mnie jest on w bialym pudelku. jest sporo kabelkow, nie stety same ciencie i skrecanie kabli nie pomoze, zdecydowalem sie na zakupienie nowego, czekam tylko teraz na komputer aby zegrac go z kluczykiem. po za instalowaniu nowego immob, zaczol krecic rozrusznik juz z kluczyka czego wczesniej nie bylo,zobaczymy co bedzie po zgraniu z kluczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...