Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Renowacja felg - Diamond Cutting - Toczenie frontów felg i rantów


HotRodRumble

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów.

Gdyby ktoś potrzebował, mam w garażu urządzenie do przetaczania felg. Za jego pomocą można usunąć wżery spowodowane korozją, różnego typu uszkodzenia powstałe w wyniku obtarcia o krawężnik, jak również wyprowadzić na gładko powierzchnie, które były uprzednio piaskowane. Otrzymana powierzchnia daje się bardzo łatwo polerować. Efekt który można uzyskać widoczny jest zdjęciach. Sprzęt mam do własnych zastosowań ale w wolnej chwili mogę pomóc czy doradzić. Jestem z Wrocławia, tel.: 506 172 971. Pozdrawiam, Darek.

[ATTACH=CONFIG]29452[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29453[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29454[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29455[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29456[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]29457[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29458[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29459[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29460[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]29461[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29462[/ATTACH]

Edytowane przez HotRodRumble
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zielak pokaż co tam za felgi masz do ogarnięcia, jeśli podołam, to jak najbardziej zapraszam :)

napisałem do Ciebie kolega wcześniej ;D tylko na priv liczy sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota wykonana dla kolegi Zielak'a.

Przed naprawą:

[ATTACH=CONFIG]29624[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]29625[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]29626[/ATTACH]

Po naprawie:

[ATTACH=CONFIG]29628[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]29629[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]29630[/ATTACH]

Edytowane przez HotRodRumble
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota wykonana dla kolegi Zielak'a.

Przed naprawą:

[ATTACH=CONFIG]29624[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]29625[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]29626[/ATTACH]

Po naprawie:

[ATTACH=CONFIG]29628[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]29629[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]29630[/ATTACH]

Dokładnie tak, felgi odebrane, jestem mega zadowolony :), wykonanie perfekcyjne !

Bardzo, ale to bardzo polecam ten warsztat, widać, że chłopaki robią to z pasji, a nie dla kasy na odpiernicz.

Profesjonalne podejście do klienta, szybkie wykonanie, nic innego nie mogę napisać jak Pełna profeska!

Dziękuję i jeszcze raz POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
A jak już nie ma za free to jaki koszt zrobienia rancików? bo mi w paru miejscach się pościerało

Witajcie, przybliżony przedział cenowy to od 100 do 200zł za kpl. Dokładną wycenę mogę podać po oglądnięciu felg i ustaleniu zakresu prac.

Można też podesłać zdjęcia felg na adres email. Pozdrawiam i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viktor, specjalnie jakoegoś cennika nie stworzyłem, ponieważ na razie nie było dwóch takich samych zadań. Najlepiej pokazać felgę, powiedzieć co by się chciało a ja określę czy jestem w stanie, zawsze mogę doradzić etc. Generalnie wszystko do dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...