Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


kobieta potrafi


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam jakoś jeżdżę 740iL i daje radę.Przecież to nie płeć jest wyznacznikiem...Kobiety maja zdecydowanie mniej wypadków, a w niektórych firmach ubezp. mamy nawet zniżki za płeć:)

Dlatego ze mniej was jezdzi za kierownica i jezdzicie wolno, dlatego niby bezpieczniej. :mrgreen:

Tak czy inaczej nie widzialem takich akcji z wjazdem na podworka z mezczyzna w roli glownej uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

230 po obwodnicy i 160 po normalnej drodze to raczej spory mandat i nie takie wolne jechanie, wiec ma sie Twoje stwierdzenie nijak do tego jak my kobiety jezdzimy, ale wybaczam:)Koledzy z pracy zawsze zostają w tyle wracając do domu.Czas porzucic stereotypy:)

Mozna powidziec ze jestem szowinistyczna swinia ale ja bym z Toba do autka nie wsiadl, ze strachu;] :twisted:

BTW. Raczej jazda z takimi predkosciamy po normalnej (polskiej) drodze nie jest powodem do chwalenia sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie chwaliłam.....czasami tak się zycie układa, ze trzeba szybciej...chodziło tylko o sam fakt....Tak czy inaczej daremne nasze "spory".Kazdy człowiek jest inny-sa faceci i kobiety jeżdzacy beznadziejnie.Nie ma co sie zastanawiać, którzy gorzej, ważne zebysmy tylko za takimi nie musieli nigdy jechać i zeby było bezpiecznie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kobiety które jezdza bardzo dobrze i zanm facetów który nie maja o jezdzie pojecia. Chodzi mi oczywiscie o myslenie za kierownica. nawet pokusze sie o stwierdzenie ze znam wiecej facetów który nie potrafia jezdzic niz kobiet.

Swoja droga lubie popatrzec na kobietke zq kierownica w duzym aucie typy 740 ;D;D;D;D bmw_beer <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1984 roku michelle mouton wywalczyła tytuł w-ce mistrza świata w rajdach samochowowych na 500-konneym audi quatrro

To był potwór... Są również kobiety które jeżdżą w rajdach w Polsce i odnoszą sukcesy uklon_bmw Jednak obserwując normalny ruch uliczny jest już gorzej, widzę dużo "wpadek" z kobietami i jak widzę taką wpadke, powiem magiczne słowo "baba" to zaraz dziewczyna krytyka, więc podjeżdżam bliżej i zazwyczaj okazuje się, że mam rację i się kończy... Zazwyczaj, bo tafia przypadek, że się tak szybko nie kończy :mrgreen: Ale są kobiety, które jeżdżą bardzo dobrze przed którymi chylę czoła uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...