Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


LUX-BMW - allegro!!!


Darozzzz

Rekomendowane odpowiedzi

to nie moja historia ale uwaga ...

cytat z innego forum

"Skradziono mi z e36 Prawie caly Mpakiet.

Nastepnego dnia po kradzieży , wieczorkie pojawila się aukcja allegrowicza LUX-BMW, sprzedaje przedni zderzak kompletny w moim kolorze cosmosshwarz. Pomyślalem sobie zadzwonie rano do człowieka i tak musze kupić zderzak, jest z województwa Mazowieckiego więc podjadę do niego.

Pan odebrał zaspany dopiero przed godz.10-tą pytam o zderzak oczywiście mowi że ma kompletny w stanie idealnym czyli taki jak mój. Mówi ze w nocy wrocili z Niemiec z kolegą i będzie dzisiaj w Warszawie i moze dostarczyc zderzak więc dla mnie bomba.

Zapytalem czy ma może listwy drzwiowe mpakiet a on na to że ma w idealnym stanie ze spinkami z sedana czyli juz mi się humor poprawił. No to pytamy dalej zaslepki progow i zaślepka tylnego zderzaka w moim kolorze, odpowiedział że ma ale nie wie w jakim odcieniu czarnego. Po kilkunastu minutach oddzwania i mowi że w moim kolorze więc zaczynam nabierać podejzen ale i tak muszę to kupić i tak więc mówie że by jechal z towarem do mnie.

Za chwilę przeglądam jego aukcje i widzę wystawił zaślepki progowe co mnie mocno zainteresowało.

Zaślepki były cztery a przy zaślepkach tylko dwie żylki oczywiście żyłki takiego samego odcieniu jak moje zołte a wiecie dla czego tylko ma dwie żylki ? |Odpowiedź jest prosta: kolejne dwie żyłki zostały przy moich progach new_lol.gif

Więc myślę sobie jak przyjedzie to albo będzie miał problem albo kupię od niego towar

Przyjechał!

Wyciągam zderzak z jego e36 w bananowych skórach patrzę identyczne zadrapania jak moje na tym zderzaku podłanczam halogeny i za nim zaświecą pytam czy świecą obydwa słyszę odpowiedź " tak proszę pana " mówie mu że u mnie jeden nie świecił bo przepaliła się żarówka więc halogeny zaświeciły nooooiiiii patrzę i nie wierzę świeci tylko jeden halogen new_lol.gif (u mnie instalacja jest sprawna była przepalona żarówka ). Biorę listwy patrze że czywiście są spinki ale nie kompletne. Przykładam do swoich drzwi iiiiii brakujące spinki na listwach pokrywają się ze spinkami w moich drzwiach czyli sukces

to są wystarczające dowody.

LUX-BMW czyli Daniel Z. z Garwolina przyjechał e36

Jego aukcję na allegro

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jego nr. tel. 505-492-558

Jeśli komuś się chce niech powkleja aukcję jak wygasną że by było widać co i jak.

Co do policji zabrali go na dołek. Daniel sobie na luzaku wyszedł i dalej działa na allegro.

Konto nie zostało zablokowane, nie wiem jak nasza kochana Policja działa.

Jeszcze chciałem dodać że Daniel Z. jest miłośnikiem marki BMW brawo.gif "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś papier z policji zgłosić na allegro może to pomoże ale i tak otworzy nowe konto

trzeba było nr rejestracyjny gościa albo fotki auta i po wklejać na fora (pewnie zaraz zmieni)

wiem wiem mądry polak po szkodzie

opisać na innych forach jak działa LUXBMW

osobiście nie wiem jak by to się skończyło gdybym ja go tak trafił

teraz próbuj na policji podać wartość przedmiotów jakieś rysy na aucie przy kradzieży i załóż mu sprawę o uszkodzenia mienia i kradziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurka wodna to sie narobiło....

ale mam rozumieć że wszystkie części masz zwrócone już ?????

wiesz chłopina z dołka wyjdzie bo nikomu nie zabił brata czy ojca tylko głupia kradzież rzeczy za jakieś 1500zł

ale tak czy siak zrobił bym reklame gościowi wszzędzie gdzie się da.....każde forum BMW i inne fora ogólno motoryzacyjne

ja np Fan BMW w życiu nie okradł bym Beemki

a swoją drogoą to gościu nie skapnął się z tym towarem że to możesz być Ty??? głupi i to nieźle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...