Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e36 cabrio


Chacko e30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedam e36 cabrio :bag:1994r m43b18, samochód nabyłem niedawno (dostałem ją za rozbitą e39),pojeździłem i z przykrością stwierdzam że to nie dla mnie:!:. z tego co zauważyłem auto było całe malowane,nawet ładnie wyszłohappy_bmwbez zacieków itp,wyposażenie:

-Skórzana tapicerka w ładnym kolorze(przydałoby się ogarnąć całe wnętrze)

-dach półautomatyczny (nie przecieka,cały,tylna szyba trochę matowa)

-4xel szyby

-grzane fotele

-centralny zamek z pilota + domykanie szyb

-wspomaganie kierownicy

-podłokietnik

-windshot

-alu 17" i szerokość 8,5" (na przód kupowałem opony,tył w stanie dostatecznym)

-m-pakiet zderzak (chyba oryginał ale pewności nie mam)

-progi m-pakiet (jw)

-lustra ala m3

-nowy gwint TA Technix

Ogólnie samochód trzyma się "kupy",nie miałem problemów ale jest kilka rzeczy do zrobienia:

-doprowadzić wnętrze

-tarcze+klocki (nawet kupiłem tylko przez przypadek do e46)

-kilka drobnych oznak korozji "od spodu" (nic strasznego)

- klamka drzwi kierowcy (wymieniłem od sedana a ona nie uchyla okna,ale otwiera i zamyka)

cena 7200zł myślę że jest w miarę sensowna gdzie auto mimo wyżej wymienionych wad bardzo ładnie pracuje i wygląda,oczywiście do negocjacji

[ATTACH=CONFIG]29789[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29790[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29791[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29792[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29793[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29794[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29795[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29796[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29797[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29798[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29799[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29800[/ATTACH]

tel.505 34 44 22 (jak nie odbieram to prosze o sms,praca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...