Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Witam, czy może ktoś obejrzeć to auto?


kryster

Rekomendowane odpowiedzi

To jest auto przedliftingowe czyli.. lampy przednie,maska,zderzak i blotniki były wymieniane nikt bez powodu tego by nie robił a jakby chciał żeby wyglądało jak polift to by również chociaż wymieniał tylne lampy na ledowe,a ten wlew gazu wygląda okropnie.

Mi ogólnie by to przeszkadzało ale to Ty je chcesz kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym też sobie odpuścił :( lepiej by wyglądało jak by było wszystko przed liftem a tak odrazu widać, że jakaś monterka i opis "wszystko na czas a nawet wcześniej" taki sam jak w mercedesie SL 320 opisywanym w dziale "schwarce liste"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad taka pewnosc ze zaslepka zamiast poduchy??? moim zdaniem za***iscie sie prezentuje i to ze przod po lifcie nie oznacza ze byla lana, ja osobiscie gdybym mial taka teraz przed liftem i jakiegos kupca na caly przod bym mogl se zmienic na poliftowego to wogole bym sie nie wachal. Zadzwon uprzejmie szczegolowo wypytaj co i jak wtedy zdecydujesz czy warto jechac a ile masz do niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon uprzejmie szczegolowo wypytaj co i jak wtedy zdecydujesz czy warto jechac a ile masz do niej?

hah no jak handlarz oczywiście szczerą prawdę powie,:) każdy kto chce sprzedać to koloryzuje że tak delikatnie powiem i to dziwne nie jest :) jak daleko to nie polecam 100 razy się przewiozłem że też telefon dobry bajer a rzeczywistość tragedia :( nie chcę obrażać ale Poznań Leszno i okolice przykro na same wałki trafiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie pisałem, że u nas ładne auta, więc nie wiem po co te ironiczne wypowiedzi. Fakt jest taki, że w wołowie handlarzy to garstka i to amatorów co tanimi śmietnikami handlują a twoje strony to niestety, ale zagłębie. Sam byłem kilka aut oglądać i niestety tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironiczna jest Twoja wypowiedź z tym że byś dodał ostrów :D więc stąd wnioski tak jak by u Ciebie lepsze sztuki były.

Do wołowa w ogóle nie ma po co jechać tym bardziej po auto tam psy wiesz czym szczekają :) a ostrów, radom czy gniezno ^^ wszędzie możesz kupić trupa i ulepa tak samo jak i dobre auto, więc polemiki gdzie co i jak są zbędne, kwiecień 2013 byłem w Radomiu obejrzeć coupejki, ja wróciłem na pusto bo same wyłechtańce a z tego co za obserwowałem paru ludzi ze sporta i 3er kupiło tam w tym roku/poprzednim bawarki i są zadowoleni więc nie ma reguły drudzy kupują auta z forum a potem się okazuję że silnik kuleje, podłogi nie ma i w ogóle ćwierć wspawana. Nie bronie mojej miejscowości bo wiem co się sprzedaje, tutaj jak i za miedzą jacy klienci taki towar więc nie ma co wyszczególniać miast wszędzie stosuję te same praktyki, sztuczki i myki.

Polak chce za dychę mieć wszystko to takie a nie inne auta się tutaj zwozi ;) przecież na zachodzie motoryzacja jest droższa jak u nas, a na lawetach z Polskimi tablicami jadą same bite sztuki, tutaj się pudruje babcie, wyciąga na ramie, kręci licznik i robi bezwypadkową igłę w DOBREJ cenie w TAKIEJ której na zachodzie można by szukać taczki na ogród a gdzie samochód kupić...

Polacy biorą tylko gruz, tam nawet auta są dla nas z tabliczkami

" Nur Fur Export - Tylko na eksport " bo Niemiecki handlarz sprzedając takie auto rodakowi miałby potem nie lada problem, BA! nawet mu go nie sprzeda! żeby nie ponosić dalszych konsekwencji a tak koło się toczy :) POLAK WIE CO BRAĆ A NIEMIEC/TUREK NIE PONOSI ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI. Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też zauwazcie że niestety my Polacy sami się o to prosimy. Jak ludzie szukając auta patrzą tylko w przebieg. Jak można wierzyć w to że diesel niemiecki po 5 czy 10 latach będzie mial nalatane 50 czy 100 tysięcy na blacie. Albo nawet benzyna 15 letnia. I to jeszcze okazjonalnie kupiony za 5 koła. Ale ważne ze niemiec z małym przebiegiem który płakał jak sprzedawal... Wiadomo że nie ma co wszystkich wkładać do jednego worka ale bądźmy realistami... Sami się o to prosimy. Niemcy potrafią liczyć pieniądz.

Znajomy ciągnął kiedyś fury ale zaprzestał bo powiedział że musiałby oszukiwać klientów.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Ostrowa to mam mieszane uczucia byłem oglądać e46 coupe i miała być nie lana a jak przyjechałem to tył we wnence koła sam się falował a farba jeszcze płakała nawet nie potrafili spolerować a tak nawiasem z doświadczenia (pracuję w komisie) tamte okolice Wielkopolski przyjeżdzają do nas po auta.:confused::confused::confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co unosić chudy328i niestety opinia taka idzie głównie przez to że w waszych rejonach mnóstwo ludzi żyje z handlu autami dlatego dużo częściej tam się trafiają nieuczciwi handlarze mówię nieuczciwi pod względem że dzwonię pytam o wszystko i gość przysięga że auto igła a jest wiadomo co . ja się wziąłem na sposób i mówię przez tel do gościa " panie wierzę że tak jest jak pan mówi ale jedziemy tam obejrzeć w kilku to auto i każdy z nas zna się na beemkach bardzo dobrze tak że mamy nadzieję że pan nie marnujesz naszego czasu to jak mamy jechać czy wolisz pan sprzedać komuś innemu ?? " często gość rezygnuje z dalszego polecania swojego auta albo leci tekst "no wie pan wiadomo nowy to on nie jest kilka wad ma itp. itd. " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz a w Lubinie i Ścinawie to wiesz czym psy szczekają?? I tam na pewno też nie ma po co jechać tak samo jak do Wołówa :D

W naszych stronach opinia jest jaka jest dla tamtych okolic i my tego nie zmienimy i nie wiem po co się spinać o takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz a w Lubinie i Ścinawie to wiesz czym psy szczekają??
A to w naszych okolicach są jacyś handlarze w ogóle?? Ostatni komis który pamiętam stał przy DK3 i teraz nie wiem czy coś jest. Powiem szczerze że jakbym miał na dzień dzisiejszy zmienić auto to tylko Niemcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj możecie sie pomylić z tymi handlarzami ja w samym Wołowie znam 8 w Brzegu Dolnym 4 nie licząc aut na podwórkach które niby znajomy sprowadził przy okazji bo robimy papiery aut sprowadzonych i okolice DWL ,DTR to nieraz niezła szopka odchodzi:dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj możecie sie pomylić z tymi handlarzami

no ja wiem nawet dokładnie kogo masz na myśli ale mimo wszystko to jest trochę amatorka bo większość z tych aut co sprzedają to stare śmietniki wystarczy zobaczyć na allegro :D cofną licznik spolerują lampy wytną kata i tyle :D ale ze wstawianiem ćwiar to już się mało kto bawi :) a jak się już ktoś się bawi to do Włoch wywozi :D dobrze znam to środowisko :) A w okolicach o których była mowa to większość aut z francji gdzie spora część dosyć świeża i prana mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...