Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Cześć wszystkim


scraby81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze o pomoc w zakupie auta marki BMW. Nie wiem czy kupic e34 czy e30 cz moze e36. Chce zeby auto nie pilo jak smok ale tez nie bylo za slabe. Potrzebuje opini na temat silnika w e34 2,5 i 3,5 oraz e36 1.8 i 2.0.. Fundusz na auto tez nie bedzie nie wiadomo jak wielki ale tak ok 10-12 tys PLNów. lepiej kupic e36 coupe czy sedana (kombi raczej nie wchodzi w gre)

:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trudno powiedzieć e34 fajne autko spore i wygodne e 30 też fajne a e 36 jest tak po środku między nimi najoszczędniejszy będzie 1,8 powiem tak miałem ten sam dylemat czy e34 czy e36 wzięłem e 36 2,0 bo to trochę świeższa konstrukcja środek troszkę ciekawszy i z zewnątrz jest bardziej krągła pełna, pali różnie zależ jak jedziesz ale 6 cylindrów! ten dzwięk to poezja miałem już z silnikami 1,8 i 1,6 i 1,8 palił mi ok 10-11l w mieście 1,6 to pomyłka a 2.0 pali mi ok 12-13l ,w trasie jest dużo mniej a najładniejsza jest 2 drzwiowa ale to wszystko moje zdanie i nie koniecznie trzeba się z tym zgodzić.najlepiej by było chyba jak byś wziął e 36 1,8is one już jadą dobrze i nie palą aż tak dużo.popytaj rozglądnij się powoli na spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trudno powiedzieć e34 fajne autko spore i wygodne e 30 też fajne a e 36 jest tak po środku między nimi najoszczędniejszy będzie 1,8 powiem tak miałem ten sam dylemat czy e34 czy e36 wzięłem e 36 2,0 bo to trochę świeższa konstrukcja środek troszkę ciekawszy i z zewnątrz jest bardziej krągła pełna, pali różnie zależ jak jedziesz ale 6 cylindrów! ten dzwięk to poezja miałem już z silnikami 1,8 i 1,6 i 1,8 palił mi ok 10-11l w mieście 1,6 to pomyłka a 2.0 pali mi ok 12-13l ,w trasie jest dużo mniej a najładniejsza jest 2 drzwiowa ale to wszystko moje zdanie i nie koniecznie trzeba się z tym zgodzić.najlepiej by było chyba jak byś wziął e 36 1,8is one już jadą dobrze i nie palą aż tak dużo.popytaj rozglądnij się powoli na spokojnie

Masz racje i mysle podobnie ale teraz sie sytuacja troszke zmienila i mysle o kombi chociaz raczej 5 ale mysle o 3.5.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co powiecie mi na temat e34 2,5 TDS Touring. Jak te silniki sie sprawuja? Zalezy mi na tym zeby nie zbyt slaby (bo lubie miec troszke zapasu pod butem) ale zeby sie nie sypal jak to niektore diesle..... :? :? :? :?

jesli chodzi o spalanie to tez zeby nie palil tyle ile czołg tylko w granicach normalnisci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...