Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Lanzar Max12 1000W 500RMS ? Dobrze to Gra?


danieldeni20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję wpakować Skrzynię Basową Do Mojego Touringa E46 bo kurcze nuda bez tego basu :D i pytanie Czy ten zachwalany Lanzar zatrzęsie mi lusterkiem kuog? Miałem w Polonezie Blaupunkta Gt1200 i fajnie to trzęsło autem.. mam gdzieś nawet wideo na yt ;p

Warto Brać Lanzara? Może ktoś ma Coś polecić Mocniejszego do 400-450zł ;]

Muzyka jakiej słucham to głównie Drum"n"Bass -Dubstep - Clubowe i reszty po trochu .. podobno do takich kawałków czyli szybkich najlepiej zamkniętą ..

Wzmacniacz to :

PY-2H30R | www.peiying.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten wzmak co pokazałeś to pomyłka... on za CHU....... nie ma tych 200wat rms przy 4ohm nie ma się co oszukiwać co do głośnika to nigdy nie słyszałem jak on gra ale powiem ci tak lepiej wydać więcej grosza i kupic coś co zagra świetnie w każdej muzyce miękkim szybkim i głębokim basem niż coś taniego aby za rok uznać że to nic zadowalającego ... takie moje skromne zdanie

Polecam ci tą skrzynkę słyszałem jak to gra i powiem że jakościowo bass jest świetny niby 400rms ale wytrzymuje sporo więcej

ROCKFORD FOSGATE P2D2-12 P2D4-12 - EXTRA SKRZYNKA (4218919452) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

żałuję że go nie kupiłem :/ tylko wybrałem Hifonicsa

HiFonics ZXI12BP skrzynia potęga basu każde auto (4158978412) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

fakt bas z Hifonicsa jest mocny i gniecie ładnie ale Rockford fosgate jakościowo robi taką robotę że szczerze polecam miękki głęboki mięsisty basik:drool:

Edytowane przez sebo293
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez pod uwage ze do turinga nie musisz miec milionow wat (co innego do sedana)

Nie podpowiem konkretnie co wybrac, ja szukalbym czegos markowego co na pewno bedzie gralo jakosciowo dobrze

Ja mam w sedanie aktywnego JBL chyba tylko 150 albo 200 W i wdg mnie gra bardzo dobrze

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak piszą poprzednicy. Lepiej coś markowego i na pewno będzie znacznie lepszy efekt. Jeżeli nie masz teraz kasy to lepiej się wstrzymaj odłóż grosza i wtedy kup coś lepszego. Ja miałem taki sam dylemat przy nagłośnieniu cabrio, przy którym naprawdę trzeba się natrudzić, żeby trochę basu było. Odłożyłem, a raczej odżałowałem na wzmacniacz Cadence xenith xa 1200d i do tego dwa głośniki Cadence s2W10-D2 i skrzynię na wymiar w firmie basser.pl. Przed wciśnięciem w bagażnik cabrio odpaliliśmy u kolegi w X5 i efekt był taki, że X5 się zaczynało rozkręcać :lol:. W cabrio znacznie gorzej ale i tak z efektów jestem mega zadowolony i kasy wydanej nie żałuję.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wzmacniacza to uważam , że ma te 200W .. Pracował przy skrzyni 250W RMS i głośnik powyżej połowy nie wyrabiał aż membrana poleciała ;( Wzmacniacz Robi Robotę i gdy go kupowałem to była To Nowość za około 500zł ... Ja też nie chcę masakry za 800zł kupować bo nawet szkoda mi tyle pieniędzy na skrzynię która by zagłuszyła standardowe głośniki które raczej blisko wysokich tonów będą grać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Wideo jak grało w sedanie kiedyś .. dodam , że na żywo był czysty miły bas ;) może to dzięki dobremu dogrzewaniu głośnika od nowości ...

[video=youtube;j9SM3AfpfQc]

Co do bałaganu to nie patrzcie .. tydzień tak miałem bo na szybkiego podpinałem ;p

Edytowane przez danieldeni20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...