Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zaciski 4-tłoczkowe Brembo


Sławek87

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam chyba 324mm

uprzedam ze NAJTANSZE klocki to kolo 100 ate 250 a textar 500"*

wiec drogi interes:D ceny tarcz jeszcze nie chce znac:D

*tylko ja mam ate z e32 i sie okaze czy sa pp

czytalem ze z e39 nie podejda, wiec z tymi to wolal bym sie przekonac przed zakupem, dowiedz sie jak jest odleglosc miedzy srubami to juz cos bedziesz wiedzial, zeby do zwrotnicy pasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie ten zacisk p&p do E36 coupe 325i ? Jaka tarcza do tego potrzebna ? Bo się nie znam w tej kwesti :)

P&P nie podejdzie. Trzeba dorobić adapter. Oryginalnie takie zaciski pracują z tarczą 316mm. Ale z powodzeniem można je zaadoptować do tarcz od około 302mm do 325mm. W Twoim przypadku można by pokombinować z tarczami 315mm od m3, albo z 330d e46. Ale szczegółowo nie doradzę. W necie jest sporo informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P&P nie podejdzie. Trzeba dorobić adapter. Oryginalnie takie zaciski pracują z tarczą 316mm. Ale z powodzeniem można je zaadoptować do tarcz od około 302mm do 325mm. W Twoim przypadku można by pokombinować z tarczami 315mm od m3, albo z 330d e46. Ale szczegółowo nie doradzę. W necie jest sporo informacji na ten temat.

Oryginalnie te zaciski chodza z tarcza 314mm :)

Ja mam owe zaciski przy tarczy 348x30 i wcale nowe ATE nie były drogie 590zł. PARA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...