Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


regeneracja przekładni AUTO MANIA omijać


koko090681

Rekomendowane odpowiedzi

Automania.com.pl - Przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, maglownice, listwy, wspomaganie, kolumny kierownicze

MAM JUŻ DOSYĆ , teraz bede pisał o każdej firmie która wali w ***a

ostatnio kupiłem pompe wspomagania 450 zł ok

dałem auto do regeneracji maglownicy już nie ok

a więc o co chodzi , wymieniłem pompe wspomagania i jest fajnie , po paru dniach pojechałem odstawić auto żeby mi zregenerowali maglownice ,zbierzność itd ,koszt miał byc 900 zł ,przed odbiorem kolo zatarabanił że auto do odebrania i już cena większa bo oczywiście trzeba doliczyć wat itd, koszt 1200 już poleciało za naprawe

odebrałem auto i co ? wspomaganie gorzej chodziło ,juz mnie szlag trafił bo miało byc lepiej

po jakimś czasie zaczęlo mi cos popiskiwać coś ,szukałem i wymieniłem pompe wody ,paski ,rolki i dalej to samo

wykreciłem pompe od wspomagania bo okazało się że to ona tak wode mąci , wysłałem ja na gwarancje i co sie okazało że pompa siadła przez naprawe magla , magiel jest za mocno skręcony i jakieś opiłki się tam robiły z czegoś ,spowodowane tą ***ową maglownicą ,cała pompa wspomagania zapierdzielona jakby taką mazią powstała w skutek zmielenia tych opiłków z maglownicy

mniej wiecej chyba wiadomo o co chodzi :D

więc tak , nowa pompa popsuta i ponowne naprawienie jej 300 zł . magiel niby zrobiony ale spieprzyła mi pompe i gówniane wspomaganie po regeneracji maglownicy za 1200zł !!!!!!!!!!!!

NIE POLECAM TEJ FIRMY

to kolejny darmozjad który kroji kase

co chwile trafiam na takich mechaników ***anych

wydaje tysiącami na auto i mam dość już takich złodzieji którzy odwalą sztuke i myslą ze jest ok ma be em ke doinwestowaną to ma siano więc trzeba skasować

ogólnie wydałem 1200 za fuszerke plus teraz 300 za pompe 1500 i ciekawe co dalej ,pewnie trzeba magiel poprawic i co ??? znów kasa ??? szarpanie się o zwrot ? o poprawke ???? RĘCE OPADAJA

Edytowane przez koko090681
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano opadają. Ja bym pojechał do nich i się wykłucał, niech magiel robią jeszcze raz. Kasy pewnie nie oddadzą (obym się mylił). Pozostaje mieć nadzieję, że za drugim podejściem zrobią to trochę lepiej, a najlepiej, żeby zrobili to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co biega ale coś z tymi maglownicami jest. Co prawda w innej firmie, ale w naszym firmowym autku też robili magiel i też do pupy jest to zrobione, przy okazji zaczęło bić jakby tarcze były krzywe. Widocznie trzeba szukać jakiegoś eksperta od magli i niczego więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że ta "regeneracyjna" okolica leci na dobrej opinii...

Parę lat temu regenerowałem w 530D e39 turbinę w Bykowie. Wszyscy piali z zachwytu na temat tego miejsca.

Pierwsza wsadzona zregenerowana turbina wytrzymała wyjazd do Berlina i spowrotem, drugi wyjazd do Opola skończył się na pierwszym parkingu tuż za wlotem na A4 i drogą powrotną na lawecie.

Wymienili, pojechałem po auto, odebrałem, w Długołęce puściła, straciła moc i narobiła kupę dymu :-)

Wrociłem.

Wymienili.

Trzecia pochodziła półtora roku, ale skończyła żywot już u mojego kolegi.

Wniosek nasunął mi się taki, że albo regenerowana turbina i ubezpieczenie ADAC, albo nowa, bo szczęścia z tą regeneracją nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem twoje oburzenie ale chyba sie troche za wczesnie unosisz bo nie wrociles spowrotem do nich z reklamacja ani nic tylko dalej jezdziles teraz to moze byc nawet po sprawie i nie przyjma reklamacji ale mozna sprobowac a nie zakladac z gory ze to bedzie jedna wielka klotnia ze nie oddadza pieniedzy. Duzo osob tutaj na forum jest mechanikami i napewno wiedza jak to jest z robota i nie zawsze ona idzie jak bysmy chcieli czasem cos sie zepsuje bo nikt nie jest idealny, wiec proponuje podjechac zalatwic to na spokojnie niz odrazu obsmarowywac firme a pozniej najwyzej zdac relacje. Tylko nie odbierz tego co pisalem ze to jest zlosliwebmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMEK325 ,nie jestem mechanikem ,odebrałem auto i nie było zrobione jak chcialem ,ok pomyslałem że może sie dotrze bla bla bla na siłe myślałem ze tak ma byc

I co? dotarła sie ale pompa wspomagania

Teraz wiem ze robota s******lona ,wiec nie mów mi o unoszeniu się bo wydajac co chwile w *** kasy i stale ktośw ***a leci to sam bys sie w końcu w****ił a ze padło na nich ,trudno

chyba teraz rozumiesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie fair z ich strony bo napewno sprawdzali przed oddaniem auta jakie sa rezultaty, no ale byles wkoncu spowrotem u nich?

nie nie byłem - dzisiaj dzwoniłem do nich i teraz jeden na drugiego zwala wine ,teraz to już nic się nie dowiem kto jest winny

niby wpomaganie tak powinno chodzić ,ma być ciężej skręcone bo tak się robi w bmw i mercedesie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem w automanii regeneracje przekladni jakies pol roku temu i jestem mega zadowolony. 1050 zl zaplacilem ale mam w reszcie spokoj. Cena co prawda wzrosla od poczatkowej tezy ale to przez to ze niby mi poprawili zbierznosc z tylu i skasowali 5 dych wiecej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dzwoniłem do nich i teraz jeden na drugiego zwala wine ,teraz to już nic się nie dowiem kto jest winny

no ja bym tego nie odpuścił. Jednak trochę grosza tam zostawiłeś. Nie ma co dzwonić tylko do nich jechać i jak trzeba to drzeć ryja :D żeby widzieli, że nie mają do czynienia z mięczakiem i ciebie łatwo nie spławią. Nie mówię, że się uda no, ale już widzę, że po dobroci i grzecznie to raczej nic z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa za usluge poszla. A oni nie wywiazali sie i nie naprawili. Powinni teraz jeszcze raz naprawic tym razem porzadnie. Oczywiscie nie licz ze kaske za pompe wroca. Jak dla mnie partacze. Nasz klient nasz Pan - co z tym?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...