Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


LPG KME NEVO-PRO?


kryster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytać o instalacje gazową firmy KME Nevo-pro, ma ktoś taką instalację u siebie, a może słyszał ktoś o takiej instalacji. Przymierzam się do założenia u siebie instalacji i dostałem właśnie propozycję założenia tego gazu za 2600zł do BMW e46 coupe 320i 170km A może poleci mi ktoś inną instalację w podobnej cenie? szukam czegoś dobrego do 3500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, odgrzewam kotleta ponieważ umawiam się w tym tygodniu na instalowanie instalacji gazowej do m54b22 i chciałbym wiedzieć czy zestaw jaki wybrałem jest dobry.

-Sterownik Stag 300 plus

-reduktor ACR 01, lub KME gold

-wtryskiwacze Hana lub barracuda.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za odpowiedź. Byłem u gazownika i zaproponował mi trochę inny zestaw.

Sterownik Nevo pro

Reduktor shark 1500

I wtryski barracuda teraz czy są różne kolory tych wtryskow jesli tak to jaki jest najlepszy.

Cene jaka zaproponował to 3000, myślę, że do 2800 zejdzie. Butla w kole i wlew przy korku paliwa pod klapką. Co myślicie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mapsensor jest jeszcze nie zamontowany. Co do estetyki to widze, ze mamy odmienne zdanie bo ja jestem bardzo zadowolony. Widziałem zdjęcia jak potrafią założyć instalacje i ja ze swojej jestem zadowolony. Nie zgodzę się kolego z Tobą ze estetyki brak, ponieważ chyba nie oglądałeś jak montują instalację gazowe pseudo gazownicy. Poozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyżej mają rację przesadził gazownik z plontaniną węży...Kompa mógł schować jw.pod filtr kabinowy gdzie jest miejsce.

Plontanina węży nie wygląda ładnie...Miałem podobnie jak Ty.Udało się schować prawie wszystkie węże(pacz foto).Kompa jeszcze schowam tam gdzie zbiorniczek płynu hamulcowego,a reduktor już zostawie.Moja instalacja była zrobiona ale ponad 5lat temu to można wybaczyć...Ale nie można robić tak,że przewody idą sobie jeden tu,drugi tam jeszcze inny po skosie lolol.

Mówi się "partacz zakładał" jak się widzi takie cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foty dduban :) Ja ze swoją instalacją sam robiłem pożądek.Wszystkie węże nowe,opaski.Wężyki od rozdzielacza do wtrysków i kolektora max 10cm mają,a miały z 40cm.Wtryski przy kolektorze się mieszczą jeśłi chodzi o hany(były śmietniki zwane valdemar)nie nadają się do takiego silnika,a rozdzielacze dwa zasilone po środku schowane pod kolektor.Było trochę dłubania ale efekt jest w miarę ok myślę,tylko kompa jeszcze schowam.Ale robiłem sam i jestem z tego dumny bmw_1

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się kolego z Tobą ze estetyki brak, ponieważ chyba nie oglądałeś jak montują instalację gazowe pseudo gazownicy. Poozdrawiam

nie interesuje mnie jak można mieć źle założoną instalację , interesuje mnie natomiast to jak dobrze można to mieć zrobione... post nr 734;)

http://www.maxbimmer.pl/f29/%5Bprzemo%5D-e-46-niebieska-15605/index74.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dduban przy odrobinie chęci i pomysłu sam to ogarniesz,tylko potem dobrze jest chociaż testerem "pianką" sprawdzić szczelność połaczeń.

Robiłem też regenerację reduktora oraz jego czyszczenie.

Po tych zabiegach musiałem od nowa ustawiać i regulować instalację.Tzn. inne ciśnienie reduktora i strojenie (inna mapa) oczywiście zmiany na plus.

Dzięki temu teraz wiem jak ma śmigać auto na lpg...Praktycznie śmiga tak samo jak na pb i chyba oto kaman happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...