Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 330Ci Lubin


Cember666

Rekomendowane odpowiedzi

BMW 330CI Carbio m-pakiet (4244408297) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

-prawy bok cały przerysowany i powgniatany, nie jak na fotkach

-lewa strona oprócz wgniotek przerysowana nieco ponad przednim kołem

-lewa lampa przednia nowa,prawa widać że dużo starsza

-przód średnio spasowany, a wiadomo "bezwypadkowy"

-zmieniarka płyt wyrwana

-prawy przód,lewy przód,maska-każdy element w innym kolorze,reszta nadwozia w jeszcze innym odcieniu

-przedni zderzak bez kratek przy halogenach,do tego porysowany,do malowania,tylny też

-skóry wg VINu były wewnątrz czarne, te które są obecnie i tak są poprzecierane i fotel pasażera puszcza na szwach

-płyny wymienione nie do końca wiadomo kiedy, wiadomo tylko że olej w skrzyni raczej jeszcze w niemczech...

-w 2006r. serwis auta zrobiony przy 165tys., obecny przebieg to 120 tys, ale mil - jest zmieniony licznika( na zdjęcia widnieje wersja europejska) na jakiś z " anglika ", do tego choinka z kontrolek ...

-z silnika kapie co tylko może

-biegi czasem się ślizgają

-wał huczy

Wg opisu i w czasie rozmowy telefonicznej jak wiadomo " igła ", tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam samochodu i przechodzę przez to co ty Myślicie że można coś sensownego przywieźć z DE w okolicach 19-20 tysięcy PLN z opłatami?

można, można tylko nie ma co liczyć na promocje cenowe :D jeżeli chcesz dobre i pewne auto to jedź do niemiec. Tanie nie będzie, ale przynajmniej nie kombinowane. A u nas nawet wysoka cena nie gwarantuje tego, że auto będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można, można tylko nie ma co liczyć na promocje cenowe :D jeżeli chcesz dobre i pewne auto to jedź do niemiec. Tanie nie będzie, ale przynajmniej nie kombinowane. A u nas nawet wysoka cena nie gwarantuje tego, że auto będzie ok

W Niemczech jest dużo łatwiej o dobry egzemplarz, ale to już też nie to co choćby parę lat temu, w ciemno też już lepiej nie kupować, sami Niemcy nauczyli się już przekrętów od wschodnich sąsiadów, a i pogłowie Turków słusznie działa w tej branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już tak jest, że każdy chce tanio i dobrze,a tak się nie da... Jak ja w zeszłym roku za moją e46 zawołałem 27koła na zimowych kołach to były teksty że za taką kasę to już e90 można kupić :) Było to dla mnie jasne,ale auto warte było tej ceny. Sprzedałem w 2dni, a gościu do dzisiaj dzwoni czasem i pyta o to i tamto, ale zadowolony 100% :) Wniosek: za odpowiednią cenę auto prawie napewno nie jest kombinowane i zmęczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...