Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


RADIO E39 nie ma wtyczki 12pin


Wojtas

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam E39 99rok.Kupilem ją bez radia.W bagażniku była zmieniarka.Mam radio kaseta BMW BUSINESS.Problem polega na tym,że do dolnej części (wyświetlacz radia) wchodzi z instalacji samochodu 12 pinowa wtyczka (czarna) .U mnie w aucie nie ma takiej wtyczki i nie mam tam co wsadzić.Do części kasetowej była wtyka i wszystko pasuje,ale na dole ni ma.Szukałem wszędzie.Prawdopodobnie jest taka możliwość,że było jakieśinne radio które nie potrzebowało takiej wtyczki,ale tego nie wiem i sie nie dowiem.Pytanie teraz takie : czy ktoś może mi pomóc jak to dorobić czy to sie dokupuje jakiś kabel?To moje pierwsze E39 i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić.POMOCY! SCHEMATU! albo sam juz nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

W koncu ja rozebralem swoje.Wyglada identycznie.Zadnej innej wtyczki lub wejscia.Nie mam juz ochoty sluchac tego syfu w radiu i szukalem orginalnej zmieniarki ktora jest droga i z reguly sprzedaja ja bez kabli.Wczoraj znalazlem przejsciowke ktora pozwolilaby podlaczyc zmieniarke sony.Problem w tym ze nie ma gdzie podlaczyc przejscowki.

Rece mi opadly.

Ostatnia opcja chyba jest kupic zwykle radio z cd/mp3 i wstawic je w miejsce kaseciaka tak aby mozna bylo zakryc je ta klapka drewniana.Pytanie czy da sie tak podlaczyc i czy wyswietlacz znajdujacy sie pod tym bedzie dzialal i dalej wyswietlal konsumpcje,predkosc itd.

juz sprawdzilem,radio wchodzi ale nie miesci sie razem z wyswietlaczem :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...