Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


jakie felgi do e46 Cabrio??


Pakos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pytanie trochę amatorskie :D jaka szerokość maxymalna felg do mego e 46 Cabrio??

Na swoje felgi już się nie mogę patrzyć i co chwilę zaglądam to na allegro to na OLX.

Mam prawie nowe opony Continental 225/40/18, które bym chciał wykorzystać, więc jaką optymalnie szerokość felgi na to polecacie?? i jakie ET, żeby ładnie siadło, ale oczywiście nie wystawało :D

czy np ET20 wchodzi w grę w e46?? czy to będzie wystawało za mocno??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e39 mam 17" styling 23 m-kontur. No i właśnie do Cabrio też chcę coś z rantem. Cena tych felg RH jest może w moim zasięgu ale chyba nie chcę wydawać tyle za felgi. Będę celował w coś między 2500-3000maks. Chcę się zorientować dokładnie jakiej szerokości szukać i ET, żeby później się nie denerwować i nie kombinować z dystansami itd. jeżeli chodzi o wzór to chyba będę celował w coś takiego co ma Koko.

A na tyle jaki masz rozmiar felg?? i jaki rozmiar opon??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e39 mam 17" styling 23 m-kontur. No i właśnie do Cabrio też chcę coś z rantem. Cena tych felg RH jest może w moim zasięgu ale chyba nie chcę wydawać tyle za felgi. Będę celował w coś między 2500-3000maks. Chcę się zorientować dokładnie jakiej szerokości szukać i ET, żeby później się nie denerwować i nie kombinować z dystansami itd. jeżeli chodzi o wzór to chyba będę celował w coś takiego co ma Koko.

A na tyle jaki masz rozmiar felg?? i jaki rozmiar opon??

tyl 9 cali et24 i opona 215/40 ,ale z tylem to jest klopot ,nie dalo sie jezdzic bez ingerencji w blotniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema. Skorzystam z tematu żeby nie tworzyć nic nowego.

Pytanie moje brzmi następująco: Czy próbował ktoś wpakować Rondell 0058 8.5 J R17 ET13, ET15 10J do E46 coupe?? Ewentualnie będę szukał 4x8,5J. Podjarałem się felunkiem i badam możliwości :D

Edytowane przez Sajmonowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Skorzystam z tematu żeby nie tworzyć nic nowego.

Pytanie moje brzmi następująco: Czy próbował ktoś wpakować Rondell 0058 8.5 J R17 ET13, ET15 10J do E46 coupe?? Ewentualnie będę szukał 4x8,5J. Podjarałem się felunkiem i badam możliwości :D

masz dobra stronke dwa posty wyrzej,latwo przeliczyć czy wejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dobra stronke dwa posty wyrzej,latwo przeliczyć czy wejdzie
A na to patrzyłem oczywiście i Rondell byłby 7 cm szerszy od Styling 43 które teraz mam [ATTACH=CONFIG]30846[/ATTACH]. Muszę to jakoś pomierzyć :bag: Pocieszam się tym że podobno coupe ma szersze nadkola z tyłu więc może jakoś uda się upchnąć żeby nie wystawały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...