Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Klub w BMW trends


mikelodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

prowadzę m.in dział poświęcony klubom w serii gazet "trends". W związku z tym poszukuję grup miłośników konkretnej marki czy modelu. Jeśli jesteście zainteresowani pokazaniem się na łamach najbliższego numeru BMW trends, bardzo proszę o pilny kontakt.

Pozdrawiam

Michał "MiKe" Lewandowski

lewandowski@trends.com.pl

kom: 504 123 846

[ Dodano: 4 Luty 07, 14:54 ]

Co do opisu klubu w gazecie,

powiem o dwóch wariantach: możemy się umówić w jednym miejscu na zdjęcia, wtedy Wy wybralibyście kilka aut żeby były w tle i zebrali jak największą grupę osób do zdjęcia zbiorowego, lub skorzystamy z Waszych fotek, którymi na pewno dysponujecie. Wiem jak ciężko jest zebrać ludzi w jedno miejsce i o konkretnej godzinie - zwłaszcza zimą - dlatego myślę że opcja z wykorzystaniem Waszych fotek będzie lepsza. Ważne jest aby fotki były w jak największej rozdzielczoći i ostrości. Następnie bardzo proszę o przygotowanie rozbudowanej informacji jak to się wszystko zaczęło. Dokładniej mówiąc potrzebne są fakty, np: kto, gdzie i kiedy wpał na pomysł założenia klubu, jak to się zaczęło, ile było osób i aut na początku, jak często i gdzie spotykaliście, czy klub brał udział jakichś większych imprezach, zlotach czy konkurasach-to samo się tyczy pojedynczych aut, czy są jakieś nagrody, ile jest obecnie aut i osób w klubie, najciekawsze auta a klubie, kiedy ruszyła strona WWW i forum, ilu jest zarejestrowanych uczestników, czy organizujecie sami jakieś zloty, czy i jak można do Was dołączyć, plany na nowy sezon, czy współpracujecie z innymi klubami.

to wszystko tylko pytania pomocnicze.Bardzo proszę nie odpisujcie w punktach bo to największa tragedia jaką popełniają kluby a zawsze o to proszę. Zasada jest prosta-ja Was nie znam i sam chciałbym się jak najwięcej dowiedzieć - dlatego napiszcie jak najwięcej o sobie, o swojej działalności, tak żeby każdy kto to przeczyta dowiedział się o Was jak najwięcej. Tekst który od Was otrzymam, zostanie poddany obróbce a osoba która ze mną współpracowała zostanie wymieniona w podpisie.

W razie pytań proszę pisać.

P.S: przepraszam że nie będę zbyt często zaglądał na forum, jest to spowodowane totalnym brakiem czasu.Ale jak tylko będę mógł, to na pewno zajżę.Dlatego też, bardzo proszę o kontakt z każdą sprawą bezpośrednio na mojego maila.

Pozdrawiam

ML MIKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...