Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


bmw e39 sprezyny obnizajace


M a t i

Rekomendowane odpowiedzi

witam! od dluzszego czasu kombinuje co by tu zrobic zeby posadzic troche przod auta. ogolnie plan jest wrzucenia gwintu ale obecna sytuacja finansowa na to niestety nie pozwala. nie chce uciekac sie do tematow typu ciecie sprezyn ale sportowe wydaja sie w miare rozsadnym rozwiazaniem. zaznaczam ze jest to rozwiazanie tymczasowe bo docelowo i tak wleci gwint dlatego zalezy mi na niewielkim nakladzie finansowym.

zlanazlem takie sprezyny -55 firmy jamex ale te nie pasuja do wersji silnikowej (szukam do e39 540i).

**JAMEX** SPRĘŻYNY OBNIŻAJĄCE -55mm BMW E39 przód (4242336455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wie ktos gdzie moge znalezc podobne w podobnej monecie ale zeby pasowaly do 540?

co myslicie na temat zakladania sprezyn sportowych, dopuki nie bedzie gwintu (kilka miesiecy)?

jesli macie jakies namiary na ciekawe rozwiazania w temacie, prosze o pomoc :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być rozwiązanie na kilka miesięcy to zabierz lepiej córę na lody ;) Szkoda kasy moim zdaniem. Przekulaj jeszcze ten sezon tak jak masz, a w zimie zbierzesz graty i w nowym sezonie zaprezentujesz brykę tak jak masz w głowie :) O takie moje zdanie...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ,nic innego nie powiem niż koledzy wyżej :lol: uciułaj kasiurke na coś normalnego niż kupować szmelc - ja kupiłem już raz tanie coś (gwint) i szybko zrezygnowałem z niego i kupiłem sprężyny H&R koszt nie cały tysiąc i jest ok , gwint który miałem tyle samo kosztowałem jednak kasa w błoto i zero przyjemności z niego miałem

więc moim zdaniem i jak wielu kolegów na forum LEPIEJ POCZEKAĆ I KUPIĆ COŚ CO SIĘ NADAJE DO CZEGOŚ :lol::lol::lol:(WUJ DOBRA RADA TAK MAWIAŁ happy_bmw:lol::lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...