Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Akcja chrytatywna


Alpina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wzorem innych forum chciałbym zapyać wszystkich klubowiczów i nie tylko co śadzą o moim pomyśle. Mam propozycje aby zamięści w tym dziale stały post pt "Akcja charytatywna". Mysle, że każdy z nas mógłby wnieść jakiś wkład w pomoc tym którym żyje się gorzej. Działanie grupowe przynosi największe efekty. Mam tu na mysli pomoc pewnemu domowi dziecka, który naprawde "cieko przędzie". Aby post ten nie został od razu zamknięty i był wygodny dla wszystkich proponuje skorzystać z programu PAYPAL, który jest niezwykle wygodny i szybki. Pproszę o opinie a szczególnie opinie administratora.

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Na jakiej zasadzie taka pomoć miałaby polegać??

W grę wchodzą tylko pieniądze, czy też jakieś inne bonusy(nie mam w tej chwili pomysłu jakie to mogłyby być)?

Myślę że pomysł jak najbardziej godny uwagi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle , ze inne fromy pomocy również byłby mile widziane. Jesli ktoś chciałby przekazać żywność lub odzież, dlaczego nie. Taka instutycja potrzebuje wiele rzeczy. wiadomo przekazanie pieniędzy jest najprostszym sposobem ale oczywiście nie jedynym. Myśle, ze każy z nas może zrezygnować z jednego piwa lub paczki papierosów by pomóc potrzebującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie skladki sa ok, ale wiadomo ze kase sie zbiera trudniej i w efekcie nie wiadomo na co zostana przeznaczone.

Proponowalbym aby dowiiedziec sie co jest najbardziej dzieciakom potrzebne:

ubranka, zabawki, moze jakas chemia typu proszki do prania chemia kuchenna, jakies kosmetyczne higieniczne sprawy, bo moze w domu sa dziewczyny ....

pozniej zobaczyc co mozemy oddac czego sami juz nie potrzebujemy, ubrania po mlodszym rodzenstwie, jakies pluszaki

mozna polazic tez po firmach lub popytac sie swoich szefow czy nie mogli by czegos przeznaczyc, od kasy sie raczej oddciac, moze ktos ma kogos kto pracuje w hurtowni chemii, moze art. spozywcze z dlugim okresem waznosci....

itp.

napisz cos wiecej o tym domu dziecka, ewentualnie jezeli znacie jakies inne domy, mysle ze warto cos takiego zrobic, i tak 2 rqazu do roku (dzien dziecka i św. Bozego narodzenia) pomagac w jakis sposob. Jakis punkt zbiorki rzeczy by sie ustalilo

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...